رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲
  • السبت ۱۰ رمضان ۱۴۴۴
  • 2023 Saturday 1 April

پردیس سینمایی میکامال جزیره کیش پس از موافقت کمیسیون رسیدگی ماده ۸ در اسفند ۱۴۰۱ افتتاح می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، در راستای سیاست تسریع فعالسازی و بهره برداری از سینماها و پردیس‌های سینمایی کشور، کمیسیون رسیدگی ماده ۸ با بهره‌برداری از اولین پردیس سینمایی جزیزه […]

پردیس سینمایی میکامال جزیره کیش پس از موافقت کمیسیون رسیدگی ماده ۸ در اسفند ۱۴۰۱ افتتاح می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، در راستای سیاست تسریع فعالسازی و بهره برداری از سینماها و پردیس‌های سینمایی کشور، کمیسیون رسیدگی ماده ۸ با بهره‌برداری از اولین پردیس سینمایی جزیزه کیش در میکامال موافقت کرد.

این پردیس سینمایی با ظرفیت ۳۴۵ صندلی در ۳ سالن نمایش و با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های روز و مدرن جهان، بزودی پذیرای علاقمندان به سینما در جزیزه کیش می‌شود. پیرو بازدید روز چهارشنبه مورخ ۱۰ اسفندماه از مجتمع فرهنگی، تجاری میکامال کیش، با صدور مجوز بهره برداری برای سینما با درجه کیفی مدرن موافقت شد.

این پردیس سینمایی با زیربنایی بالغ بر سه هزار متر مربع در طبقه چهارم مجتمع فرهنگی تجاری میکامال جزیر کیش ساخته شده است. سالن وی آی پی(VIP) این مجموعه سینمایی برای پذیرایی از ۶۰نفر کاملا تجهیز شده است.

یادآور می‌شود، عملیات احداث این مجموعه فرهنگی تجاری با عنوان میکامال از سال ۱۳۹۱ آغاز شده و پردیس سینمایی از اواخر اسفند امسال مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار