رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲
  • الثلاثاء ۶ رمضان ۱۴۴۴
  • 2023 Tuesday 28 March

مستند «احمد» به تهیه کنندگی یوسف ترابی نژاد و کارگردانی اعظم مرادی به بخش مسابقه یازدهمین جشنواره مستند «Liberation Docfest Bangladesh» راه یافت. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مستند «احمد» به تهیه کنندگی یوسف ترابی نژاد و کارگردانی اعظم مرادی به بخش مسابقه یازدهمین جشنواره مستند «Liberation Docfest Bangladesh» راه […]

مستند «احمد» به تهیه کنندگی یوسف ترابی نژاد و کارگردانی اعظم مرادی به بخش مسابقه یازدهمین جشنواره مستند «Liberation Docfest Bangladesh» راه یافت.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مستند «احمد» به تهیه کنندگی یوسف ترابی نژاد و کارگردانی اعظم مرادی به بخش مسابقه یازدهمین جشنواره مستند «Liberation Docfest Bangladesh» راه یافت.«احمد» پرتره ای از احمد ارجمندی هنرمند جوانی است که بعد از تولد دچار آسیب مغزی می شود و قدرت های حرکتی و تکلمی خود را تا حدود زیادی از دست می دهد. اما این معلولیت هیچ وقت باعث نشده که او به آرزوهایش نرسد.
«احمد» یک مستند بومی و یا منحصر به یک جغرافیا یا فرهنگ خاص نیست ، تصویری از توانایی‌های شخصیتی یک فرد است که می تواند الگوی مناسبی برای همه ی آدم ها ، چه سالم و چه  دارای معلولیت باشد.
نویسنده  گفتار متن این مستند سوگل مرادی  و فرزانه فتحی  هستند، تدوینش را  سوگل مرادی بر عهده داشته و پخش بین المللی فیلم  هم بر عهده زهرا ترکمنلو است.

«Liberation Docfest Bangladesh» که یک جشنواره مهم مستند در بنگلادش است و برجسته کردن تلاش و کوشش برای آزادی و حقوق بشر مردم در نقاط مختلف جهان را دنبال می کند؛ از ۹ تا ۱۳ مارس ۲۰۲۳ (۱۸ تا ۲۲ اسفند) در محوطه موزه جنگ آزادی برگزار شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار