رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 17 خبر


  • یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲
  • الأحد ۴ رمضان ۱۴۴۴
  • 2023 Sunday 26 March

برنامه جدیدی با نام «هوش یار» با کمک سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان از پنجم فروردین از شبکه آموزش روی آنتن می رود . به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، «هوش یار» یک مسابقه تلویزیونی است که در ۵۲ قسمت با مشارکت سمپاد (سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان) تهیه شده است. […]

برنامه جدیدی با نام «هوش یار» با کمک سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان از پنجم فروردین از شبکه آموزش روی آنتن می رود .

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، «هوش یار» یک مسابقه تلویزیونی است که در ۵۲ قسمت با مشارکت سمپاد (سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان) تهیه شده است. هدف این برنامه در راستای شعار شبکه آموزش مبنی بر عدالت آموزشی می باشد.آزمون هایی برای ورود به سمپاد برگزار می شود. سعی بر این شده که دانش آموزان تمام نقاط ایران حتی نقاط محروم و یا دانش آموزان کم بضاعت با این آزمون ها آشنا شوند و با کسانی که در مدارس غیرانتفاعی و کلاس های خصوصی با این آزمون ها آشنا می شوند تفاوت چندانی نداشته باشند تا در زمان برگزاری آزمون با شرایط برابر در این آزمون شرکت نمایند.
به جهت این که دانش آموزان دچار یک دغدغه و استرس دیگر مانند کنکور نشوند سعی بر این شده است تا این برنامه با رویکرد سرگرمی به آموزش دانش آموزان بپردازد.
در این برنامه دانش آموزان دختر و پسر به شکل مسابقه در دو گروه سه نفره به رقابت می پردازند که در هر قسمت ۱۰ تست هوش بر اساس الگوهای مشخص طراحی شده و هر گروه باید به پنج تای آن پاسخ بدهند. در کنار سوالات، شرکت کنندگان با چالش هایی هم روبرو خواهند شد.
مسابقه تلویزیونی «هوش یار» به تهیه کنندگی مسعود ساکت اف با اجرای شهریار ربانی در ۵۲ قسمت ۵۰ دقیقه ای از پنجم فروردین هرروز ساعت ۱۷ از شبکه آموزش سیما پخش می شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار