رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲
  • الإثنين ۵ رمضان ۱۴۴۴
  • 2023 Monday 27 March
تدارک شبکه تهران برای ماه مبارک

از برنامه های معارفی تا سریالی با چاشنی طنز

گروه معارف شبکه پنج سیما برای ماه مبارک رمضان ویژه برنامه هایی چون: «مهمانی مامان»، «ویژه برنامه افطار»، «تانیایش»، «پرواز»، «ویژه برنامه سحر» و مجموعه نمایشی و طنز «ماهچراغ» را تدارک دیده است. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، «مهمانی مامان» به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد صادق بکتاشیان در ماه مبارک […]

گروه معارف شبکه پنج سیما برای ماه مبارک رمضان ویژه برنامه هایی چون: «مهمانی مامان»، «ویژه برنامه افطار»، «تانیایش»، «پرواز»، «ویژه برنامه سحر» و مجموعه نمایشی و طنز «ماهچراغ» را تدارک دیده است.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، «مهمانی مامان» به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد صادق بکتاشیان در ماه مبارک رمضان هر روز ساعت ۱۶:۱۵ از قاب شبکه پنج تماشایی می شود.
این ویژه برنامه تولیدی در ۲۶ قسمت روایت تعدادی از دانش آموزان دختر دهه ۹۰ است که به مهمانی یک مادر شهید می روند و با حضور در منزل شهید جشن تولد برای شهید می گیرند.

افطار مهمان ضامن آهو
گروه معارف همچنین در ایام ماه مبارک رمضان ویژه برنامه افطار را با عنوان «تانیایش» از مشهد مقدس تقدیم نگاه مخاطبان می کند.
این برنامه هر شب ساعت ۱۸ با اجرا و کارشناسی حجت الاسلام مسلم داوودی نژاد تماشایی می شود.
این برنامه با به تصاویر کشیدن صحن و سرای حرم امن رضوی، سفره های احسان افطار، حضور مردم و … تماشایی می شود.

همچنین برنامه «تانیایش» با محوریت شاد زیستن با اجرا و کارشناسی حجت الاسلام دکتر مسلم داودی نژاد در ۱۳ قسمت ۱۰ دقیقه ای صبح ها نیز روی آنتن می رود.

برنامه «انس با قرآن کریم» با هدف تلاوت روزانه یک جزء از قرآن مجید از حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) و با اجرای غلام رضا احمدی تماشایی می شود. این برنامه که در ماه مبارک هر روز بعد از اذان ظهر پخش می شود، از تلاوت قاریان ممتاز قرآن مجید بهره خواهیم برد.
قرار پرواز در آسمان بهشت
برنامه ی «پرواز» ویژه ی ماه مبارک رمضان از گلزار شهدای بهشت حضرت زهرا (س) ساعت ۲ بامداد از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد.
این برنامه با فرمی جدید، هر بامداد میزبان یکی از کارشناسان مذهبی و یکی از مداحان اهل بیت است و ارائه نکات اخلاقی و تبیین سبک زندگی شهدا از ویژگی های بارز برنامه پرواز است.
تیتراژ این برنامه با شعر، صدا و حضور شاعر آیینی “احمد بابایی” در قطعات شهداء ضبط شده است و در بخش های مختلف مناجات خوانی توسط مداحان اهل بیت را نیز در این برنامه خواهیم دید.
همچنین در سحر های ماه مبارک رمضان ویژه برنامه “قرار بهشت” با اجرای مجید یراق بافان و کارشناسی مهدی امین فروغی از کربلای معلی تقدیم نگاه عاشقان و مهمانان ماه ضیافت الهی می شود.
این برنامه به همت گروه معارف شبکه پنج سیما هر بامداد ساعت ۲:۳۰ تماشایی می شود.
سریال طنز «ماهچراغ» نیز در ماه مهمانی خدا هر شب ساعت ۲۲ تماشایی می شود.
فصل سوم مجموعه نمایشی و طنز ماهچراغ به کارگردانی و تهیه گنندگی آرش داودی قصه آدمها است، قصه ی جوانانی است که پر از امید و آرزو هستند. جوانانی که در پی یک فرصت اند تا دنیایی بهتر برای خود و اطرافیان بسازند، ماهچراغ داستان شش جوان است که برای رسیدن به دنیایی بهتر دل به دل هم می دهند و مدیریت یک کافه را به دست می گیرند تا هر بار و با آمدن هر مهمان و مشتری زندگی بیاموزند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار