رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 17 خبر


  • یکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲
  • الأحد ۸ ذو القعدة ۱۴۴۴
  • 2023 Sunday 28 May

برنامه «زیر گذر طنز» با روایت داستانی طنز از مجموعه هپل هپوخان به معرفی ابوالقاسم حالت می‌پردازد. به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، معرفی طنزپردازان معاصر و آثارشان یکی از اهداف شبکه رادیویی است، که در برنامه «زیرگذر طنز»به آن می‌پردازد. این برنامه در قالب نمایش و روایت به معرفی طنزپردازان معاصر و آثار […]

برنامه «زیر گذر طنز» با روایت داستانی طنز از مجموعه هپل هپوخان به معرفی ابوالقاسم حالت می‌پردازد.

به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، معرفی طنزپردازان معاصر و آثارشان یکی از اهداف شبکه رادیویی است، که در برنامه «زیرگذر طنز»به آن می‌پردازد.
این برنامه در قالب نمایش و روایت به معرفی طنزپردازان معاصر و آثار آنها می‌پزدازد،
«زیرگذر طنز» روز پنجشنبه ۱۷ فرودین با روایت داستان «آیاسزای نیکی بدی است» از مجموعه هپل هپوخان به معرفی ابوالقاسم حالت نویسنده این اثر می‌پردازد.
ابوالقاسم عبداللَّه فرد متخلص به حالت، شاعر، مترجم و طنزپرداز ایرانی بود. وى از کودکى به موسیقى و نقاشى و شعر و نویسندگى علاقه تام داشت و چون امکان پرورش ذوق و استعداد و رشد و ترقى خود را در موسیقى و نقاشى در خانواده مشاهده نکرد به شعر و نویسندگى روى آورد و طولى نکشید که در این هنرها پیشرفت شایانى کرد و از بزرگان آن گردید.
برنامه «زیر گذر طنز» هر روز ساعت ۶:۱۵ به تهیه کنندگی مهدی خانی پور و نویسندگی ریحانه یزدان دوست، روی موج اف ام ۱۰۵,۵ مگاهرتز از رادیو صبا پخش می‌شود.
در این برنامه آسیه گرجی، امیر زنده دلان و امین ضیایی نقش آفرینی می‌کنند.

منبع: هنرصدا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار