رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
  • السبت ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۴
  • 2023 Saturday 3 June

نهمین برنامه «مستندات یکشنبه» که زیرمجموعه سینماتک خانه‌ هنرمندان ایران به پخش فیلم‌های مستند می‌پردازد، به اولین نمایش عمومی فیلم مستند «زن به روایت مرد» ساخته سعید نوری اختصاص دارد. به نقل از روابط‌عمومی خانه هنرمندان ایران، این برنامه روز یکشنبه ۲۷ فروروین ۱۴۰۲ از ساعت ۱۷ در سالن استاد شهناز برگزار می‌شود. پس از […]

نهمین برنامه «مستندات یکشنبه» که زیرمجموعه سینماتک خانه‌ هنرمندان ایران به پخش فیلم‌های مستند می‌پردازد، به اولین نمایش عمومی فیلم مستند «زن به روایت مرد» ساخته سعید نوری اختصاص دارد.

به نقل از روابط‌عمومی خانه هنرمندان ایران، این برنامه روز یکشنبه ۲۷ فروروین ۱۴۰۲ از ساعت ۱۷ در سالن استاد شهناز برگزار می‌شود. پس از نمایش فیلم نیز نشست نقد و بررسی با حضور سامان بیات، پژوهشگر سینما برگزار می‌شود.

«زن به روایت مرد» مستندی پژوهشی و محصول سال ۱۳۹۹ است که با استفاده از صحنه‌های بیش از صد و بیست فیلم ساخته شده که توسط فیلمسازان مرد کارگردانی و فیلمبرداری شده است، موقعیت خانوادگی و اجتماعی زنان ایرانی را از سال ۱۹۳۲ تا انقلاب ۱۹۷۹ به تصویر می‌کشد. علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سایت تیوال به نشانی tiwall.com مراجعه کنند.

منبع: خبرآنلاین

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار