رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۲
  • الأحد ۲۲ ذو القعدة ۱۴۴۴
  • 2023 Sunday 11 June
  • یکشنبه 27 فروردین 1402 - 14:46
  • کد خبر : 120396
  • تئاتر
  • چاپ خبر : انتخاب محمد رحمانیان به عنوان دبیر انتخاب آثار برتر ادبیات نمایشی

محمد رحمانیان به عنوان دبیر دهمین دوره‌ انتخاب آثار برتر ادبیات نمایشی ایران انتخاب و معرفی شد. به نقل از روابط عمومی کانون نمایشنامه‌نویسان و مترجمان تئاتر ایران، در حکمی از سوی حمیدرضا نعیمی رئیس کانون نمایشنامه‌نویسان و مترجمان خانه‌ تئاتر ایران، محمد رحمانیان به عنوان دبیر دهمین دوره‌ انتخاب آثار برتر ادبیات نمایشی ایران […]

محمد رحمانیان به عنوان دبیر دهمین دوره‌ انتخاب آثار برتر ادبیات نمایشی ایران انتخاب و معرفی شد.

به نقل از روابط عمومی کانون نمایشنامه‌نویسان و مترجمان تئاتر ایران، در حکمی از سوی حمیدرضا نعیمی رئیس کانون نمایشنامه‌نویسان و مترجمان خانه‌ تئاتر ایران، محمد رحمانیان به عنوان دبیر دهمین دوره‌ انتخاب آثار برتر ادبیات نمایشی ایران انتخاب و معرفی شد.

در ششمین جلسه‌ از دوازدهمین دوره‌ هیات مدیره‌ این کانون، حکم دبیری محمد رحمانیان از سوی حمیدرضا نعیمی به وی اعطا شد.

متن حکم رئیس کانون نمایشنامه‌نویسان و مترجمان تئاتر ایران به منظور دبیری محمد رحمانیان برای این رویداد ملی فرهنگی به شرح ذیل است:

«هنرمند گرامی

جناب آقای محمد رحمانیان

نهال جشن انتخاب آثار برتر ادبیات نمایشی ایران به دهمین دوره‌ خود رسید. تجربیات ارزشمند جناب‌عالی در نمایش‌نامه‌نویسی، کارگردانی و نیز تلاش های بی‌دریغ‌تان برای اعتلای تئاتر کشور، کانون نمایشنامه‌نویسان و مترجمان تئاتر ایران را بر آن داشت تا جنابعالی را به عنوان دبیر دهمین دوره انتخاب آثار برتر ادبیات نمایشی ایران انتخاب و معرفی کنیم. بدون ‌تردید حضور ارزشمندتان در برگزاری این رویداد ملی فرهنگی تأثیرگذار و افتخارآفرین خواهد بود. برای آن‌ جناب در این رویداد بزرگ فرهنگی، توفیق روزافزون آرزومندم.»

متن فراخوان دهمین دوره‌ انتخاب آثار برتر ادبیات نمایشی ایران در روزهای آتی منتشر می‌شود.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار