رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
  • السبت ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۴
  • 2023 Saturday 3 June

تهیه کننده «همه فن حریف» گفت : برای فصل جدید قصد داریم که دورترین شهر ها و مناطق کشور را در بحث استعدادیابی کشتی با تیم کارشناسی پوشش دهیم و در بخش استودیویی برنامه هم با آیتم های جدید و متنوع تری در خدمت بینندگان خواهیم بود . به گزارش سینماخانه و به نقل از […]

تهیه کننده «همه فن حریف» گفت : برای فصل جدید قصد داریم که دورترین شهر ها و مناطق کشور را در بحث استعدادیابی کشتی با تیم کارشناسی پوشش دهیم و در بخش استودیویی برنامه هم با آیتم های جدید و متنوع تری در خدمت بینندگان خواهیم بود .

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، برنامه «همه فن حریف» که فصل نخست آن به پایان رسیده و این روزها در تدارک فصل جدید خود است تا جذاب تر به روی آنتن شبکه ورزش سیما برود، یکی از آن دست برنامه هایی ست که در صدا و سیما به بخشی که در برنامه های ورزشی کمتر به آن پرداخته شده بود، یعنی استعدادیابی و ایجاد انگیزه برای ورود جوانان به شکل حرفه ایی به یک رشته ورزشی نگاه ویژه ایی دارد .ساختار این برنامه که فصل نخست آن به تهیه کنندگی سید محمدرضا نعمتی و اجرای سینا هوشمندی روی آنتن شبکه ورزش سیما رفت به شکل مسابقه تعریف شده بود.
رقابت در «همه فن حریف» در سه بخش آمادگی جسمانی، هوش حافظه تمرکز و کشتی تعریف شده بود.
از نکات مثبت و جالب توجه این برنامه حضور شرکت کنندگان چهارده تا هفده سال  از ۳۶شهرستان بود که با تایید فیلترهای نظارت بر  کیفیت  در فصل نخست این برنامه حضور داشتند که این نشان از فراگیری این چالش استعدادیابی در سراسر کشور دارد .
یکی دیگر از نکات قابل توجه که «همه فن حریف» شبکه ورزش را در رسیدن به هدف خود در فصل نخست بسیار کمک کرد حضور داورانی بود که از بزرگان و اسطوره های کشتی ایران بودند .
ترکیب هیئت داوران فصل اول متشکل از ۴ نفر از بهترین های کشتی ایران بود، که دو نفر متخصص در کشتی فرنگی و دو نفر در کشتی آزاد. محمد بنا پیشکسوت کشتی، سرمربی اسبق تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان و بهترین مربی قرن، علی محمدی المپین و ملی پوش اسبق کشتی فرنگی، مدیر تیم های ملی کشتی فرنگی، عباس جدیدی نایب قهرمان المپیک و پیشکسوت کشتی آزاد و پژمان درستکار سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان جزو هیات داوران بودند.
ساختار دقیق و نگاه حرفه ایی به استعدادیابی  کشتی در این برنامه باز خوردهای خوبی داشت واز نتایج مثبت آن ، همین بس که دو نفر از شرکت کنندگان این برنامه شبکه ورزش سیما در حال حاضر در کشتی فرنگی به اردوی تیم ملی رده های سنی راه پیدا کردند .
نعمتی تهیه کننده برنامه در خصوص اهداف خود برای فصل دوم این برنامه گفت : برای فصل جدید قصد داریم که دورترین شهر ها و مناطق کشور را در  بحث استعدادیابی کشتی با تیم کارشناسی پوشش دهیم و در بخش استودیویی برنامه هم با آیتم های جدید و متنوع تری در خدمت بینندگان خواهیم بود .
به عنوان مثال بخش آمادگی جسمانی مهیج تر و سخت تر از فصل گذشته خواهد بود و بینندگان  در بحث هوش، حافظه و تمرکز هم با ساختاری  جدید در فصل دوم مواجه خواهند شد .
فصل دوم این برنامه که با استقبال خوبی هم همراه بوده  به زودی از شبکه تخصصی  ورزش سیما پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار