رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
  • الأحد ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Sunday 1 October

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی؛ سریال آکتور کاری از نیما جاویدی در سومین حضور بین‌المللی خود به عنوان تنها نماینده ایران در بخش مسابقه اصلی جشنواره جهانی سرین کمپ آلمان حضور خواهد داشت. نهمین دوره جشنواره جهانی سرین کمپ Seriencamp که بزرگترین جشنواره سریال در کشور آلمان است از ۱۳ تا […]

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی؛ سریال آکتور کاری از نیما جاویدی در سومین حضور بین‌المللی خود به عنوان تنها نماینده ایران در بخش مسابقه اصلی جشنواره جهانی سرین کمپ آلمان حضور خواهد داشت.

نهمین دوره جشنواره جهانی سرین کمپ Seriencamp که بزرگترین جشنواره سریال در کشور آلمان است از ۱۳ تا ۱۷ ژوئن در شهر کلن برگزار می‌شود.

در بخش مسابقه اصلی این جشنواره قرار است سریال آکتور در رقابت با محصولات کمپانی های بزرگی چون وارنر برادرز دیسکاوری و آمازون استودیوز و در کنار سریال‌های موفقی از کشورهای آمریکا، نروژ، اسپانیا، مکزیک و قزاقستان به نمایش دربیاید.

آکتور علاوه بر این رویداد، به تازگی قرار است در بخش سریال جشنواره بین‌المللی ترانسیلوانیا که یکی از بزرگترین و معتبرترین جشنواره‌های اروپایی و منطقه اروپای شرقی است هم به نمایش دربیاید. پیش از این هم این سریال ایرانی نمایش خانگی، در جشنواره سریزمانیای فرانسه که معتبرترین جشنواره سریال اروپاست، موفق به دریافت جایزه بزرگ جشنواره شده بود.

قسمت آخر آکتور به کارگردانی نیما جاویدی و تهیه‌کنندگی مجید مطلبی پنج‌شنبه ۱۸ خرداد از فیلیمو پخش شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار