رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
  • الأحد ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Sunday 1 October

معاون سیما گفت: سهم تولیدات استانی در شبکه های سراسری افزایش خواهد یافت. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، معاون سیما امروز چهارشنبه ۱۱ مردادماه در نشست مشترک شورای مدیران این معاونت با شورای معاونان صداوسیمای استان سیستان و بلوچستان گفت: در دوره تحولى رسانه ملى بنا داریم با هم افزایى، […]

معاون سیما گفت: سهم تولیدات استانی در شبکه های سراسری افزایش خواهد یافت.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، معاون سیما امروز چهارشنبه ۱۱ مردادماه در نشست مشترک شورای مدیران این معاونت با شورای معاونان صداوسیمای استان سیستان و بلوچستان گفت: در دوره تحولى رسانه ملى بنا داریم با هم افزایى، تولیدات استانى در آنتن شبکه هاى سراسرى سیما سهم بیشترى داشته باشد و براى این مهم روى ظرفیت هاى این استان هم حساب باز کرده ایم.برمهانى با اشاره به نمونه های موفق برنامه سازى که به ظرفیت هاى اقتصادى و گردشگرى این استان پرداخته است، خاطرنشان کرد: علاوه بر برنامه هایى همچون «بیکرانه» و «دورت بگردم ایران»، سری جدید «مستند ایران» با موضوع استان سیستان و بلوچستان آغاز شده و اختصاص ۲۰ قسمت به این خطه به نسبتِ میزان پرداختن به دیگر استان ها در این مجموعه فاخر، بیانگر توجه ویژه سیما به این استان است.

وى ادامه داد: سریال پرمخاطب «نون خ» در فصل پنج قرار است به استان سیستان و بلوچستان سفر کند و بخش هایى از داستان آن در این خطه رقم بخورد.

برمهانى با بیان اینکه سیما در راستاى عدالت رسانه ای، استفاده از هنرمندان سراسر کشور را مدنظر دارد، تصریح کرد: با همین نگاه، بیش از ۳۰۰ نفر از هنرمندان و بازیگران تئاتری این استان در سریال بزرگ «سلمان فارسی» نقش آفرینى دارند.

وى با اشاره به عملیات رسانه اى سیما در دهه اول محرم امسال و برنامه ریزى براى ایام اربعین و پایانى ماه صفر گفت: خوشبختانه با تلاش همکارانم امسال شاهد افزایش محسوس مخاطبان سیما در دهه اول امسال در مقایسه با پارسال هستیم.

همچنین کی‌خواه مدیرکل صداوسیمای استان سیستان و بلوچستان در این جلسه گزارشی از ظرفیت های اقتصادی و فرهنگی استان برای پخش از شبکه های ملی ارائه کرد و خواستار تعامل بیشتر و تولیدات مشترک با شبکه های سیما شد.

در این جلسه برخی از مدیران شبکه ها، مدیرکل دفتر فیلنامه رسانه ملی، روسای مراکز سیمافیلم و پویانمایی و معاونان صداوسیمای استان در خصوص همکاری های مشترک نکاتی مطرح کردند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار