رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲
  • الإثنين ۱۷ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Monday 2 October

«ساعت به وقت قدس» این هفته با حضور یک کارشناس مسائل غرب آسیا از دلایل اهانت به قرآن و پشت پرده این سلسله اتفاق‌ها می‌گوید. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، در نخستین بخش از «ساعت به وقت قدس»، ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین به عنوان مهمان حضور دارد.در […]

«ساعت به وقت قدس» این هفته با حضور یک کارشناس مسائل غرب آسیا از دلایل اهانت به قرآن و پشت پرده این سلسله اتفاق‌ها می‌گوید.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، در نخستین بخش از «ساعت به وقت قدس»، ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین به عنوان مهمان حضور دارد.در بخش بعدی با حضور محمد شاهدی تحلیلگر و مجریان برنامه، اخبار مقاومت و سرزمین‌های اشغالی از جمله آزار و اذیت جنسی زنان ارتشی رژیم صهیونیستی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

در ادامه سوسن الهمه به بررسی داغ ترین‌های فضای مجازی می‌پردازد.

سپس گفتگو با انوشیروان مانی نقاش، خطاط و طراح پوستر درباره هنر مقاومت در ادامه برنامه روی آنتن می رود.

سیدهادی سیدافقی، کارشناس مسائل غرب آسیا آخرین مهمان برنامه است که از دلایل اهانت به قرآن کریم و اینکه چگونه صهیونیست‌ها از این اهانت سود برده و در پشت پرده آن را حمایت می‌کنند سخن می‌گوید.

«ساعت به وقت فلسطین» با اجرای علی خلیلی و حامد نگارش و تهیه کنندگی و کارگردانی امیر تاجیک پنجشنبه ۱۲ مرداد ساعت ۱۷:۳۵ از شبکه یک سیما پخش و جمعه ۱۳ مرداد ساعت ۱۳ بازپخش می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار