رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
  • الأحد ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Sunday 1 October

به گزارش سینماخانه وبه نقل از روابط عمومی؛ پری ناز ایزدیار جایزه بهترین بازیگر و علی زرنگار جایزه بهترین نویسنده را از جشنواره ایماگو ایتالیا برای فیلم «مغز استخوان» دریافت نمودند. دومین دوره از جشنواره ایماگو ایتالیا شب گذشته به پایان رسید و در مراسم اختتامیه جایزه بهترین بازیگر زن به پری ناز ایزدیار و […]

به گزارش سینماخانه وبه نقل از روابط عمومی؛ پری ناز ایزدیار جایزه بهترین بازیگر و علی زرنگار جایزه بهترین نویسنده را از جشنواره ایماگو ایتالیا برای فیلم «مغز استخوان» دریافت نمودند.
دومین دوره از جشنواره ایماگو ایتالیا شب گذشته به پایان رسید و در مراسم اختتامیه جایزه بهترین بازیگر زن به پری ناز ایزدیار و بهترین فیلمنامه به علی زرنگار برای فیلم «مغز استخوان» به کارگردانی حمیدرضا قربانی رسید.
فیلم سینمایی «مغز استخوان» پریناز ایزدیار، بابک حمیدیان، جواد عزتی، نوید پورفرج، بهروز شعیبی و علیرضا میرسالاری به ایفای نقش پرداختند.

در خلاصه داستان آمده است: «پس از آنکه بهار در می‌یابد که هیچ راهی برای درمان تنها پسرش پیام جز استفاده از بانک خون بند ناف وجود ندارد، علیرغم میل باطنی همسر فعلی‌اش حسین، ناچار به پا گذاشتن در مسیر انتخابی سخت می‌شود و…»

«مغز استخوان» هم اکنون در فیلیمو اکران آنلاین شده است.

 

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار