رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
  • الأحد ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Sunday 1 October

فیلم کوتاه «شاخدار» دومین ساخته امیرحسین جواهری به مرحله پس تولید رسید. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، تولید فیلم کوتاه «شاخدار» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی امیرحسین جواهری از دانش آموختگان انجمن سینمای جوانان ایران-دفتر ویژه تهران به پایان رسید. این اثر که دومین تجربه کارگردانی […]

فیلم کوتاه «شاخدار» دومین ساخته امیرحسین جواهری به مرحله پس تولید رسید.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، تولید فیلم کوتاه «شاخدار» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی امیرحسین جواهری از دانش آموختگان انجمن سینمای جوانان ایران-دفتر ویژه تهران به پایان رسید.

این اثر که دومین تجربه کارگردانی امیرحسین جواهری بعد از فیلم کوتاه «سوسک» است، هم ‌اکنون در مرحله پس تولید قرار دارد و به‌زودی برای نمایش و حضور در جشنواره­‌های بین‌المللی آماده نمایش می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «عارضه انسان شاخدار یک بیماری بسیار نادر است که معمولا در برخی از جوامع شیوع دارد. طبق تحقیقات، این بیماری معمولا بر اثر تنهایی و سرکوب غرایز فردی ایجاد می‌­شود و مهمترین نشانه آن رویش شاخ روی پیشانی فرد بیمار است.»

عوامل فیلم کوتاه «شاخدار» عبارت اند از:

نویسنده و کارگردان: امیرحسین جواهری، مدیر فیلم‌برداری: میثم رمضانی، تدوین: فرید براری، طراحی و ساخت ماکت: فاطیما قاسمی سنگی، صدابرداران: مهران احمدی و محمد یاسین، بازیگران: فروزان حسینی، فاطمه رضایی، خاتون کشوری، حامد رضانژاد، مجتبی جواهری، اسماعیل ساعی و سمیه جواهری، گروه کارگردانی: فرید براری و حامد رضانژاد، برنامه‌ریز: فاطیما قاسمی سنگی و تهیه ‌کننده: امیرحسین جواهری.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار