رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲
  • الجمعة ۱۴ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Friday 29 September

فیلم کوتاه «ناپیدا» با پایان مراحل فنی برای حضور در جشنواره‌های ملی و جهانی آماده شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه پروژه، فیلم کوتاه «ناپیدا» به نویسندگی محمدرضا رفعتی و کارگردانی مشترک محمدرضا رفعتی و ترمه فرهمندپویا با پایان مراحل فنی برای حضور در جشنواره‌های ملی و جهانی آماده شد. «ناپیدا» […]

فیلم کوتاه «ناپیدا» با پایان مراحل فنی برای حضور در جشنواره‌های ملی و جهانی آماده شد.
به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه پروژه، فیلم کوتاه «ناپیدا» به نویسندگی محمدرضا رفعتی و کارگردانی مشترک محمدرضا رفعتی و ترمه فرهمندپویا با پایان مراحل فنی برای حضور در جشنواره‌های ملی و جهانی آماده شد.
«ناپیدا» درامی اجتماعی است که به مدت دو روز فیلمبرداری در تهران جلوی دوربین رفته است.


در خلاصه داستان این اثر آمده است: «پروانه و همسرش یک میهمانی ترتیب داده‌اند تا یک اختلاف خانوادگی را حل کنند. اما حقیقت چیز دیگری است و پروانه در برابر یک انتخاب سخت قرار می‌گیرد…»
بیتا بیگی، مرجان آقانوری، ایمان دبیری و سیاوش عیسی زاده بازیگران این اثر هستند.


از دیگر عوامل پروژه عبارتند از تهیه‌کنندگان: ترمه فرهمندپویا و محمد رستمی، مشاوران کارگردان: محمد نصیری و کاوه سجادی حسینی،  مدیرفیلمبرداری: کیوان شعبانی، مدیر صدابرداری: مرتضی سامانی، طراح صحنه و لباس: مریم میرباقری، طراح گریم: وحید شیرزاد، مجریان گریم: اسماعیل هادی  و ستیا دلشاد، دستیار اول و برنامه‌ریز: امید طاهری، منشی صحنه: شیدا اسلامی، دستیار دوم کارگردان:  مائده بیگلری،  عکاس:  مهسا عباسی، مدیر تولید: علیرضا آقائی، گروه فیلمبرداری: محمدرضا ابراهیمی و جواد تقی‌زاده، پشتیبانی تجهیزات: دفتر سی و پنج  میلی متری (داوری-دهقانیان)، دستیار  صدا: امیرعباس محبی، دستیاران صحنه و لباس: رامین نام‌پور و ملیحه حسینی، تدوین: محمدرضا رفعتی، اصلاح رنگ و نور: علیرضا آقائی، صداگذاری و موسیقی: علی خاتمی، مدیرروابط عمومی و مشاور رسانه : نگار امیری، تدارکات: هادی جدی و عمران دلسیناد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار