رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
  • الأحد ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Sunday 1 October

بیستمین قسمت مجله تصویری «خیلی دور خیلی نزدیک» با پخش گزیده‌ای از برنامه «طرحی نو دراندازیم» همراه مخاطبان شبکه دو خواهد بود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، بیستمین قسمت این برنامه به پخش گزیده‌هایی از فیلم سینمایی «شغل ایتالیایی» محصول ۲۰۰۳، برنامه «طرحی نو دراندازیم» محصول ۱۳۶۰ و بخش پلاتو […]

بیستمین قسمت مجله تصویری «خیلی دور خیلی نزدیک» با پخش گزیده‌ای از برنامه «طرحی نو دراندازیم» همراه مخاطبان شبکه دو خواهد بود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، بیستمین قسمت این برنامه به پخش گزیده‌هایی از فیلم سینمایی «شغل ایتالیایی» محصول ۲۰۰۳، برنامه «طرحی نو دراندازیم» محصول ۱۳۶۰ و بخش پلاتو مجری با اجرای استاد حسن نیرزاده نوری و تصاویری زیبا و جذاب از مستند «زندگی جاری است» در بخش مستند خواهد پرداخت.این برنامه در بخش «قاب ناب» به گزیده‌ای از اجرای استاد حسن نیرزاده نوری در برنامه «طرحی نو دراندازیم» خواهد پرداخت و در بخش «سریال»، بخش‌هایی ازسریال «پل کوچولو» محصول ۱۳۶۷ را پخش می‌کند.

این برنامه در بخش «ورزش» به قهرمانی استقلال در جام باشگاههای آسیا در مرداد ۱۳۷۰ می‌پردازد.

فیلمهای سینمایی شبکه دو در آخر این هفته که به درخواست مخاطبان و ارسال پیامک به سامانه پیامکی برنامه «خیلی دور خیلی نزدیک» پخش خواهد شد، «جشن تولد» و «روحینا» نام دارد که به ترتیب در روزهای ۲۰ و ۲۱ مرداد ساعت ۰۰:۱۰ بامداد پخش می‌شوند.

مخاطبان شبکه دو می‌توانند به منظور مشارکت در پویش این برنامه، اسامی فیلمهای سینمایی، سریالها، مستندها و… را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۲۳۲ و پیامهای صوتی و تصویری خود را در فضای مجازی برنامه به نشانی Kheilidoor_Kheilinazdik_TV2@ ارسال کنند.

مجله تصویری «خیلی دور خیلی نزدیک» کاری از تأمین برنامه شبکه دو به تهیه‌کنندگی حمیدرضا فتح‌آبادی است که بیستمین قسمت آن، پنجشنبه ۱۹ مرداد حوالی ۰۰:۳۵ بامداد روانه آنتن این شبکه خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار