رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲
  • السبت ۱۵ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Saturday 30 September
  • پنجشنبه 19 مرداد 1402 - 20:30
  • کد خبر : 128677
  • تئاتر
  • چاپ خبر : دور جدید اجراهای تئاتر پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب آغاز شد

پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب از شامگاه ۱۸ مرداد با اجرای نمایش‌های «سندروم روسمر» و «لحظه‌ها و همیشه» دور جدید اجراهای تئاتر خود را آغاز کرد. سالن «کُرهال» پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب از روز چهارشنبه ۱۸ مرداد پذیرای نمایش «لحظه‌ها و همیشه» به نویسندگی و کارگردانی کمال هاشمی شد. این اثر نمایشی […]

پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب از شامگاه ۱۸ مرداد با اجرای نمایش‌های «سندروم روسمر» و «لحظه‌ها و همیشه» دور جدید اجراهای تئاتر خود را آغاز کرد.

سالن «کُرهال» پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب از روز چهارشنبه ۱۸ مرداد پذیرای نمایش «لحظه‌ها و همیشه» به نویسندگی و کارگردانی کمال هاشمی شد.

این اثر نمایشی با حضور مجتبی پیرزاده، شیوا فلاحی، نیلوفر بیرامی، ساعت ۱۹:۴۵ اجرا می‌شود.

در خلاصه داستان «لحظه‌ها و همیشه» چنین آمده است: «من هرجایی رو که نگاه می‌کنم هست، از لحظه گذشته.»

همچنین سالن «بلک‌باکس» این مجموعه تئاتری و موسیقایی نیز از ۱۸ مرداد میزبان نمایش «سندروم روسمر» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی داوود زارع شد که بر اساس نمایشنامه «روسمرزهلم» نوشته هنریک ایبسن شکل گرفته است.

در این اثر نمایشی که ساعت ۱۹:۳۰ اجرا می‌شود، علی باقری، سعید چنگیزیان، اصغر پیران، ایمان صیاد برهانی، امین اسفندیار، به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان «سندروم روسمر» چنین آمده است: «یان روسمر کشیش معتمد شهر، یکسال پس از خودکشی همسرش به همراه ربکا وست در عمارت روسمر زندگی می‌کند؛ تا اینکه با ورود دکتر کرول حقایق تازه‌ای درباره‌ گذشته آشکار می‌شود.»

علاقه‌مندان برای تهیه بلیت این آثار نمایشی می‌توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار