رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲
  • الجمعة ۱۴ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Friday 29 September

فیلم سینمایی «سی و سه روز» روایتی واقعی از جنگ سی و سه روزه رژیم صهیونیستی و حزب‌الله لبنان پخش می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، فیلم «سی و سه روز» به کارگردانی جمال شورجه یکشنبه ۲۲ مرداد ساعت ۱۹روی آنتن می رود.این فیلم با همکاری بنیاد سینمایی فارابی، […]

فیلم سینمایی «سی و سه روز» روایتی واقعی از جنگ سی و سه روزه رژیم صهیونیستی و حزب‌الله لبنان پخش می شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، فیلم «سی و سه روز» به کارگردانی جمال شورجه یکشنبه ۲۲ مرداد ساعت ۱۹روی آنتن می رود.این فیلم با همکاری بنیاد سینمایی فارابی، حزب‌الله لبنان و دولت لبنان ساخته شده‌است.

«سی و سه روز»؛ روایتی واقعی از مقاومت یک روستای مجاور با رژیم صهیونیستی است که از حمله این رژیم به دیگر جناح‌های مقاومت جلوگیری می‌کند. فیلم عروسی یک زوج را در روستایی مرزی روایت می کند که همزمان می شود با حضور دو افسر رژیم صهیونیستی در خاک لبنان و اسارت آنان به دست جوانان این کشور…

پیر داغر (اوی)، باسم مغنیه (محمد)، یوسف الخال (یوسف)، کارمن لبوس (ام عباس)، نسرین طافش (حنان)، کنیدا علوش (نسرین)، دارین حمزه (هانا) از جمله بازیگران این فیلم هستند.

گفتنی است، تجاوز همه جانبه ارتش رژیم صهیونیستی به لبنان که از زمین و هوا و دریا در ۲۲ تیرماه سال ۱۳۸۵ آغاز شد و خسارت فراوانی را به مردم لبنان وارد کرد؛ سرانجام بعد از گذشت ۳۳ روز مقاومت و ایستادگی مردم این سرزمین و حزب‌الله، منجر به ناکامی رژیم صهیونیستی و شکست سنگین آن‌ها شد.

بازپخش فیلم سینمایی «سی و سه روز» دوشنبه ۲۳ مرداد ساعت ۸ صبح و ۱۳ ظهر از شبکه نمایش پخش می شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار