رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 15 خبر


  • یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
  • الأحد ۹ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Sunday 24 September
جشنواره‌ای سینمایی با مشارکت همه اقوام ایرانی

لوگو موشن نخستین جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی منتشر شد

نخستین جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی تا ۱۰ مهر ماه ۱۴۰۲ پذیرای آثار متقاضیان حضور در این رویداد است. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی نخستین جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی؛ لوگوموشن این رویداد سینمایی در فضای رسانه‌ای منتشر شد. در این لوگو با دربرگیری ۷ رنگ مختلف و نمادی از افراد […]

نخستین جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی تا ۱۰ مهر ماه ۱۴۰۲ پذیرای آثار متقاضیان حضور در این رویداد است.
به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی نخستین جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی؛ لوگوموشن این رویداد سینمایی در فضای رسانه‌ای منتشر شد. در این لوگو با دربرگیری ۷ رنگ مختلف و نمادی از افراد مختلف تلاش شده است تا تنوع فرهنگی اقوام ایرانی بازتاب داده شود.

نخستین جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی با تاکید بر اهدافی نظیر برجسته کردن اشتراکات فرهنگی، مذهبی و آیینی اقوام ایرانی، به تصویر کشیدن تنوع کم نظیر گستره زیست بوم فرهنگی، شیوه زندگی، آداب و رسوم و سنن اقوام ایرانی، ایجاد بستر مناسب برای نمایش ظرفیت‌های فرهنگی اجتماعی و گردشگری در مرزهای جغرافیایی تک تک اقوام ایرانی، توسط هنرمندان و فیلمسازان بومی، معرفی جاذبه‌های تاریخی، گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی و… ۹ تا ۱۴ آبان ۱۴۰۲ در تبریز برگزار خواهد شد.
این رویداد که دبیری آن را کمال تبریزی برعهده دارد، دارای سه بخش‌ اصلی، جنبی و تجربی است.
جشنواره فیلم اقوام ایرانی توسط موسسه فرهنگی هنری فصل هنر و به ریاست مهدی حیدری پذیرای آثار متقاضیان از سراسر کشور بوده و آخرین مهلت ارسال فیلم‌ها به آن ۱۰ مهر ۱۴۰۲ در فراخوان جشنواره در سایت www.aghvamfilm.com درج شده است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار