رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
  • الأحد ۹ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Sunday 24 September

فیلم نامه ی فیلم «گربه سیاه » در برنامه «بوطیقا» رادیو فرهنگ دوشنبه ۲۳ مردادماه نقد و ‌بررسی می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، «بوطیقا» عنوان برنامه‌ ای پژوهش محور از رادیو فرهنگ است که این هفته در نقد و بررسی فیلمنامه‌ها به تحلیل فیلمنامه فیلم سینمایی «گربه سیاه» […]

فیلم نامه ی فیلم «گربه سیاه » در برنامه «بوطیقا» رادیو فرهنگ دوشنبه ۲۳ مردادماه نقد و ‌بررسی می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، «بوطیقا» عنوان برنامه‌ ای پژوهش محور از رادیو فرهنگ است که این هفته در نقد و بررسی فیلمنامه‌ها به تحلیل فیلمنامه فیلم سینمایی «گربه سیاه» اختصاص دارد.
در برنامه این هفته «کوروش حسینی »؛ استاد دانشکاه، پژوهشگر و منتقد سینما فیلم نامه «گربه سیاه » به کارگردانی کریم امینی، نویسندگی علی اصغری و تهیه‌کنندگی بهرام رادان را که سال ۱۳۹۸ تولید شده نقد و بررسی می‌کند. این فیلم داستانی اجتماعی را روایت می‌کند و مخاطب آن عمدتاً جوانان به‌خصوص دهه هشتادی‌ها هستند.

در برنامه «بوطیقا» این هفته شنوندگان رادیو فرهنگ تیزر و بخشهایی از فیلم « گربه سیاه»را نیز می‌شنوند. برنامه «بوطیقا» ساعت۲۱:۰۰ به مدت ۳۰ دقیقه به تهیه‌کنندگی «مریم قاسمی» روی موج اف ام ردیف ۱۰۶مگاهرتز از رادیو فرهنگ پخش می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار