رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲
  • الجمعة ۱۴ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Friday 29 September

آخرین قسمت از مجموعه مستند «یکی بود یکی نبود» به روایت زندگی شهید محمدجعفر محبیان اختصاص دارد. آخرین قسمت از مجموعه مستند «یکی بود یکی نبود» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی رضا مهرانفر به روایت بخش‌هایی از زندگی شهید محمدجعفر محبیان می‌پردازد. محبیان دوم فروردین ۱۳۲۹ در شمیران متولد شد. پدرش نانوای محل بود برای همین […]

آخرین قسمت از مجموعه مستند «یکی بود یکی نبود» به روایت زندگی شهید محمدجعفر محبیان اختصاص دارد.

آخرین قسمت از مجموعه مستند «یکی بود یکی نبود» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی رضا مهرانفر به روایت بخش‌هایی از زندگی شهید محمدجعفر محبیان می‌پردازد. محبیان دوم فروردین ۱۳۲۹ در شمیران متولد شد. پدرش نانوای محل بود برای همین اهل محل او را جعفر شاطر غلام صدا می‌کردند. او دارای روحیات پر شر و شوری بود و همین روحیه نا آرام او را به سمت و سویی برده بود که بسیاری عاقبت خوبی برایش تصور متصور نبودند.

محبیان در عملیات کربلای هشت و والفجر ۱۰ مجروح و جانباز شیمیایی و در تاریخ نهم خرداد ۱۳۹۶ به فیض شهادت نائل می‌شود.

مجموعه مستند داستانی «یکی بود یکی نبود» تلاش می‌کند فرازهای مختلف زندگی این افراد را از نگاه اطرافیان‌شان بازتعریف کند؛ افرادی که گرچه سالیان درازی از سفر بی‌بازگشت آنان‌ گذشته اما تاثیری که از خود بر زندگی دیگران گذاشته‌اند به داستان فراموش‌ناشدنی تبدیل شده است.

«یکی بود یکی نبود» در ۲۰ قسمت به کارگردانی و تهیه‌کنندگی رضا مهرانفر در گروه تاریخ، فرهنگ و هنر شبکه یک سیما تولید شده است و شنبه تا چهارشنبه ساعت ١٧ روی آنتن این شبکه می‌رود.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار