رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 9 خبر


  • جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
  • الجمعة ۷ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Friday 22 September

بر اساس آمار سمفا مخاطبان فیلم سینمایی فسیل از پنج میلیون نفر عبور کرد تا این فیلم سومین فیلم پرمخاطب بعد از انقلاب اسلامی شود. «فسیل» با عبور از مخاطبان فیلم «بگذار زندگی کنم»، سومین فیلم پرمخاطب سینمای ایران بعد از انقلاب شد. تعداد مخاطبان این فیلم سینمایی بر اساس آمار سمفا ۵٫۴۵۹٫۲۶۸ تا این […]

بر اساس آمار سمفا مخاطبان فیلم سینمایی فسیل از پنج میلیون نفر عبور کرد تا این فیلم سومین فیلم پرمخاطب بعد از انقلاب اسلامی شود.

«فسیل» با عبور از مخاطبان فیلم «بگذار زندگی کنم»، سومین فیلم پرمخاطب سینمای ایران بعد از انقلاب شد. تعداد مخاطبان این فیلم سینمایی بر اساس آمار سمفا ۵٫۴۵۹٫۲۶۸ تا این لحظه است.

با توجه به روند استقبال از این فیلم سینمایی، دور از ذهن نیست که «فسیل» بتواند پدیده‌ای در جذب مخاطب در چهل سال اخیر بشود.

این فیلم سینمایی به کارگردانی کریم امینی و به تهیه‌کنندگی سید ابراهیم عامریان، رکورددار جذب بیشترین تعداد مخاطب در یک روز است. بهرام افشاری، هادی کاظمی، الناز حبیبی، الهه حصاری، ایمان صفا، سید جواد هاشمی، غلامرضا نیکخواه، سمانه منیری، امید روحانی، علیرضا استادی، قاسم زارع، خشایار راد، مجید شهریاری و بابک کریمی در «فسیل» به ایفای نقش می‌پردازند.

این فیلم سینمایی محصول عامریان فیلم است و پخش آن را فیلمیران برعهده دارد. طراحی پوستر ضمیمه این خبر را محمد تقی‌پور انجام داده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار