رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲
  • السبت ۱۵ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Saturday 30 September

مستند «سرزمینی بکر و پرهیاهو» در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند در گونه مستند حیات وحش، محصول آمریکا در سال ۲۰۲۲ بوده و قرار است از شبکه مستند سیما پخش شود.مدیر دوبله این مستند رامین کاملی […]

مستند «سرزمینی بکر و پرهیاهو» در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند در گونه مستند حیات وحش، محصول آمریکا در سال ۲۰۲۲ بوده و قرار است از شبکه مستند سیما پخش شود.مدیر دوبله این مستند رامین کاملی است.

این مستند حیات وحش و مناظر پرتغال را که زمانی قدرت بزرگی بوده به نمایش می‌گذارد.

این مستند تصویربرداری بسیار زیبایی دارد و مخاطب را به دل حیات وحش می برد؛ از تصاویر زیرزمینی، از خانه های موریانه ها گرفته تا تصاویر زیر آب در گودال، هر یک جذابیت خاص خود را دارند. تدوین فیلم، صداگذاری و موسیقی فیلم هم به جذابیت فیلم اضافه کرده و آن را به اثری جالب برای دوستداران مستندهای حیات وحش و طبیعت تبدیل کرده است.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل و شبکه مستند مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص (مشخص شدن شبکه ی پخش کننده)، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی مستند، برای مخاطبان پخش شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار