رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲
  • الإثنين ۱۷ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Monday 2 October

پویانمایی «مسافر» تولید مرکز پویانمایی صبا برای پخش در اربعین آماده می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، پویانمایی «مسافر» به نویسندگی خانم زرقی، تهیه کنندگی کامل حسن زاده وبه کارگردانی سید حامد نجفی برای پخش در اربعین حسینی مراحل تولید را پشت سر می گذارد.این پویانمایی با موضوع اربعین […]

پویانمایی «مسافر» تولید مرکز پویانمایی صبا برای پخش در اربعین آماده می شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، پویانمایی «مسافر» به نویسندگی خانم زرقی، تهیه کنندگی کامل حسن زاده وبه کارگردانی سید حامد نجفی برای پخش در اربعین حسینی مراحل تولید را پشت سر می گذارد.این پویانمایی با موضوع اربعین و با تکنیک کمیک موشن هم اکنون در حال طی کردن مراحل تولید و آماده سازی است تا همزمان با اربعین حسینی از شبکه های مختلف سیما پخش گردد.
پویانمایی «مسافر» راوی ماجراهای خانواده ای است که هر ساله در اربعین به کربلا مشرف می شدند، اما امسال به دلیل آن که مادر خانواده بارداراست و شرایط راهی شدن در این سفر را ندارد، شرایط جور دیگری رقم می خورد. مادربزرگ خانواده با ماندن در کنار مادر و مراقبت از او و نائب الزیاره قرار دادن نوه خود علیرضا، مشوق راهی شدن پدر و پسر به کربلا می شود. علیرضا در اولین روز از راه پیمایی به سمت کربلا، با وجود خستگی با کمکی که به یک خانم کم توان می کند انرژی مضاعفی برای طی مسیر می یابد.
علیرضا به همراه پدرش و دیگر زائران در طی مسیر در منزل یک خانواده عراقی که پسری هم سن و سال او به نام کمیل دارند شب را سپری می کنند و همین موضوع آغازگر ماجراهایی است که مخاطب با تماشای «مسافر» با آنها مواجه خواهد شد.

گفتنی است پویانمایی «مسافر» در گروه عام مرکز پویانمایی صبا در حال تولید است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار