رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲
  • السبت ۱۵ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Saturday 30 September

فیلم سینمایی «نفس بکش» با گویندگی ۶ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این سینمایی در گونه درام و هیجانی محصول ایتالیا در سال ۲۰۲۲ بوده و قرار است از شبکه پنج سیما […]

فیلم سینمایی «نفس بکش» با گویندگی ۶ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این سینمایی در گونه درام و هیجانی محصول ایتالیا در سال ۲۰۲۲ بوده و قرار است از شبکه پنج سیما پخش شود.مدیر دوبله این سینمایی زهره شکوفنده است. دانیال الیاسی، جواد پزشکیان، مژگان عظیمی، ملیکا سادات معجزی، علی منصوری راد و زهره شکوفنده صداپیشه های این اثر بوده اند.

در خلاصه داستان این اثر آمده است: لارا، زمین‌شناسِ متخصصِ آتشفشان، برای بررسی به منطقه‌ای رفته که در چاله‌ای می‌افتد و چند روز گرفتار می‌شود. بالاخره با بارش باران و شنا موفق می‌شود از گودال بیرون بیاید.

فیلم در دسته فیلم هایی قرار می گیرد که درباره ی تلاش برای بقا در شرایط دشوار و خطرناک هستند؛ مانند فیلم های دیگر این دسته تعلیق و هیجان مناسبی را ایجاد می کند و مخاطب را تا پایان با خود می کشاند تا ببیند سرنوشت قهرمان داستان چه می شود. در واقع اثری سرگرم کننده برای دوستداران فیلم های مهیج و پرتعلیق است.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل و شبکه پنج، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص (مشخص شدن شبکه ی پخش کننده)، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی پنج سیما، برای مخاطبان پخش شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار