رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
  • الجمعة ۷ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Friday 22 September

مجموعه «فرآیند» و «کیخان» کاری از مرکز پویانمایی صبا هر روز ساعت ۸:۳۰ و ۱۶:۰۰ از شبکه امید به روی آنتن می رود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مجموعه «فرآیند» در ۱۰۴ قسمت ۱۳ دقیقه ای به تهیه کننده و کارگردانی غلامعلی رمضانی برای مخاطبین کودک و نوجوان  تولیده شده […]

مجموعه «فرآیند» و «کیخان» کاری از مرکز پویانمایی صبا هر روز ساعت ۸:۳۰ و ۱۶:۰۰ از شبکه امید به روی آنتن می رود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مجموعه «فرآیند» در ۱۰۴ قسمت ۱۳ دقیقه ای به تهیه کننده و کارگردانی غلامعلی رمضانی برای مخاطبین کودک و نوجوان  تولیده شده است. این مجموعه با کمک برنامه های مستند علمی و آموزشی رئال و استفاده از یک کاراکتر جذاب انیمیشنی، تلاش می کند تا طیف متنوعی از موضوعات علمی و آموزشی نظیر علوم و فنون مهندسی، نجوم، دانستنی های پزشکی، صنعت، باستان شناسی، شگفتی های آفرینش، طبیعت، حیات وحش و غیره … به مخاطب خود ارائه کند.پویانمایی «کیخان» در ۴۹ قسمت ۲۰ دقیقه ای به تهیه کنندگی و کارگردانی امیر کساوندی برای مخاطبین کودک و نوجوان تهیه و تولید شده است.

داستان این مجموعه درباره ی پسر نوجوانی است که به خاطر مشکل برادرش تصمیم می گیرد با توزیع کنندگان مواد مخدر روانگردان در مدارس، دانشگاه ها و حومه شهر مبارزه کند. او تخصصش در حوزه رباتیک است. به همین سبب لباسی طراحی می کند که ظاهری متفاوت دارد و با این لباس و با همکاری پلیس به مبارزه با قاچاقچیان می پردازد.

به گفته کارگردان این مجموعه، در ساخت این انیمیشن اکشن مخاطبین ۱۷ الی ۲۲ سال را در نظر گرفته ایم که به معضل روز جامعه پرداخته و کاملا ملموس و قابل درک برای خانواده ها می باشد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار