رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲
  • السبت ۱۵ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Saturday 30 September

به مناسبت رونمایی از تقریظ رهبرمعظم انقلاب بر کتاب اسم تو مصطفاست فیلم کوتاه «مثل مصطفی» بر اساس این کتاب در انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح ساخته شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی بنیادفرهنگی روایت فتح فیلم کوتاه مثل مصطفی براساس زندگی شهید مصطفی صدرزاده و […]

به مناسبت رونمایی از تقریظ رهبرمعظم انقلاب بر کتاب اسم تو مصطفاست فیلم کوتاه «مثل مصطفی» بر اساس این کتاب در انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح ساخته شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی بنیادفرهنگی روایت فتح فیلم کوتاه مثل مصطفی براساس زندگی شهید مصطفی صدرزاده و براساس فیلمنامه‌ای اقتباسی از کتاب اسم تو مصطفاست و به کارگردانی ابوالفضل همراه و تهیه‌کنندگی محمد علی شجاعی فرد در انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح تولید شد.

این فیلم کوتاه که براساس خاطرات همسر شهید روایت می‌شود برهه‌هایی از سیره عملی و زندگی شهید مصطفی صدرزاده برای مخاطب به تصویر کشیده شده است. کتاب اسم تو مصطفاست محصول انتشاراتِ روایت فتحِ بنیاد فرهنگی روایت فتح می‌باشد که به تازگی از تقریظ مقام معظم رهبری براین کتاب رونمایی شد.

در این تقریظ ایشان شخصیت این شهید را دارای شاخصه‌های والایی چون صفا، اخلاص، ایثار، ترجیح رضای حضرت حق بر همه چیز وعشق به اهل بیت برشمردند و این نوشته را پخته ومبتکرانه توصیف کردند.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار