رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲
  • الجمعة ۱۴ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Friday 29 September

فصل جدید «مهربانو» که با محوریت معرفی مادران و بانوان موفق و کارآفرین در شبکه پنج سیما تولید شده به زودی روانه آنتن می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، دو فصل پیشین «مهربانو» در ۷۵ قسمت پخش شد و فصل جدید آن مقرر است پاییز سال جاری روی آنتن شبکه […]

فصل جدید «مهربانو» که با محوریت معرفی مادران و بانوان موفق و کارآفرین در شبکه پنج سیما تولید شده به زودی روانه آنتن می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، دو فصل پیشین «مهربانو» در ۷۵ قسمت پخش شد و فصل جدید آن مقرر است پاییز سال جاری روی آنتن شبکه پنج سیما برود.زینب پورابراهیم که تهیه‌کنندگی این مجموعه را برعهده دارد ضمن بیان مطلب فوق گفت: در فصل جدید، «مهربانو» به استان‌های مختلف سفر می‌کند و با بانوان موفق و کارآفرین به گفت‌وگو می‌نشیند. این فصل نیز همچون سری پیشین به مشاغل مختلف پژوهشگر، پزشک، نویسنده، شاعر،کارآفرین و… می پردازد و یک روز از زندگی این مادران موفق را برای مخاطبان به تصویر می‌کشد.
«مهربانو» کاریست از گروه خانواده شبکه پنج سیما به تهیه‌کنندگی زینب پورابراهیم که تلاش می‌کند پشتکار بانوان متعهد کشورمان را ضمن ایفای وظایف مادری و تربیت فرزندان در مشاغل و حرفه‌شان به نمایش بگذارد و انگیزه‌بخش دیگر بانوان کشور برای برنامه‌ریزی درست و منطقی در خانه و اجتماع در هر رسته شغلی باشد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار