رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲
  • الجمعة ۱۴ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Friday 29 September

برنامه «خاص باشید» جمعه‌ها ساعت ۱۶:۰۰ از رادیو ایران پخش می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از هنرصدا،  متین السادات فیروزی تهیه کننده برنامه «خاص باشید» بیان کرد: این برنامه در حوزه معرفی کارآفرینان موفق ایرانی و کسب و کار‌های نوپا و شغل‌های خلاقانه است. وی ادامه داد: این هفته جمعه سوم شهریور با […]

برنامه «خاص باشید» جمعه‌ها ساعت ۱۶:۰۰ از رادیو ایران پخش می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از هنرصدا،  متین السادات فیروزی تهیه کننده برنامه «خاص باشید» بیان کرد: این برنامه در حوزه معرفی کارآفرینان موفق ایرانی و کسب و کار‌های نوپا و شغل‌های خلاقانه است.

وی ادامه داد: این هفته جمعه سوم شهریور با داوود تولَلی، تولید کننده پنجره‌های دوجداره و همکارانشان در کارگاه تولیدی گفت و گو خواهیم کرد.

فیروزی ادامه داد: درب و پنجره‌های دوجداره یکی از نوآوری‌های محبوب در صنایع ساختمانی به شمار می‌آیند که در سال‌های اخیر حجم عظیمی از توجهات را به خود جلب نموده است.

«خاص باشید» مستند گزارشی است برای معرفی کارآفرینان خوش فکر کشورمان که هر هفته، گزارشگر برنامه به محل کار یکی از کارآفرینان موفق می رود و از آنها درباره راز و رمزهای کسب و کارشان، اطلاعاتی کسب می‌کند.

«خاص باشید» را جمعه سوم شهریور ساعت ۱۶:۰۰ به تهیه کنندگی متین السادت فیروزی و گزارشگری نوید دانشور از رادیو ایران بشنوید.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار