رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲
  • السبت ۱۵ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Saturday 30 September
برای حضور در سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان

فراخوان جذب و آموزش خبرنگاران کودک و نوجوان منتشر شد

فراخوان جذب و آموزش خبرنگاران کودک و نوجوان در رده سنی ۱۲ تا ۱۶  سال ویژه سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان منتشر شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از امور ارتباطات رسانه‌ای و اطلاع رسانی سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، یکی از برنامه‌های […]

فراخوان جذب و آموزش خبرنگاران کودک و نوجوان در رده سنی ۱۲ تا ۱۶  سال ویژه سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان منتشر شد.
به گزارش سینماخانه و به نقل از امور ارتباطات رسانه‌ای و اطلاع رسانی سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، یکی از برنامه‌های جنبی جشنواره امسال، جذب و آموزش خبرنگاران کودک و نوجوان در رده سنی ۱۲ تا ۱۶  سال است که بر همین اساس، فراخوان این بخش منتشر شد.

بر پایه این گزارش، کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به حضور در این بخش جشنواره می‌توانند تا پایان وقت اداری ۱۵ شهریورماه برای ثبت نام به  آدرس  https://b2n.ir/icffjournalists مراجعه کرده و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۸-۰۳۱۳۵۵۴۴۰۹۶  تماس بگیرند.
طبق اعلام کمیته خبرنگاران نوجوان، پس از پایان مهلت ثبت‌نام، متقاضیان در آزمونی که از سوی ستاد اجرایی جشنواره برگزار می‌شود، شرکت کرده و افراد برگزیده، همکاری خود را با کمیته خبرنگاران نوجوان آغاز می کنند.
خبرنگاران کودک و نوجوان تا پیش از آغاز رسمی جشنواره در ۱۵ مهرماه، در دوره‌ها و کارگاه‌های مختلف رسانه‌ای و سینمایی آموزش‌های لازم را طی می‌کنند تا آماده پوشش رویدادها و اخبار جشنواره شوند.
سی و پنجمین جشنواره بین ‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با دبیری مجید زین‌العابدین و با مشارکت سازمان سینمایی، بنیاد سینمایی فارابی و شهرداری اصفهان از پانزدهم تا بیستم مهرماه سال جاری (۷ تا ۱۲ اکتبر ۲۰۲۳) در اصفهان برگزار می شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار