رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 21 خبر


  • پنجشنبه ۶ مهر ۱۴۰۲
  • الخميس ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Thursday 28 September
  • یکشنبه 5 شهریور 1402 - 11:58
  • کد خبر : 130123
  • تئاتر
  • چاپ خبر : مدیر اجرایی چهل و دومین جشنواره تئاتر فجر منصوب شد

دبیر چهل و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر طی حکمی امیرحسین شفیعی را به عنوان مدیر اجرایی این دوره از جشنواره منصوب کرد. به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهدی حامد سقایان طی حکمی امیرحسین شفیعی را به عنوان مدیر اجرایی این دوره از جشنواره منصوب کرد. در متن حکم […]

دبیر چهل و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر طی حکمی امیرحسین شفیعی را به عنوان مدیر اجرایی این دوره از جشنواره منصوب کرد.

به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهدی حامد سقایان طی حکمی امیرحسین شفیعی را به عنوان مدیر اجرایی این دوره از جشنواره منصوب کرد.

در متن حکم مدیر اجرایی جشنواره چهل و دوم فجر آمده است: «نظر به تعهد، توانایی، تجربه و تخصص جنابعالی در عرصه هنرهای نمایشی و برگزاری و اجرای موفق جشنواره‌ها و رویدادهای مختلف فرهنگی و هنری در طی سالیان اخیر و با توجه به برگزاری چهل و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در بهمن سال۱۴۰۲، که مهم‌ترین و تأثیرگذارترین رویداد تئاتری کشورمحسوب می‌شود، بدین وسیله شما را به عنوان مدیر اجرایی این جشنواره منصوب و معرفی می‌نمایم. برگزاری مطلوب بخش‌های مختلف جشنواره با یاری جستن از افراد متخصص و موجه و اهتمام به حفظ حرمت و کرامت هنرمندان شریف تئاترایران، از نکات مورد انتظار است. موفقیت و سربلندی شما را از درگاه خداوند متعال خواستارم.»

امیر حسین شفیعی کارگردان، تهیه‌کننده و مدیر فرهنگی متولد ۱۳۶۳ در شهرستان ورامین و دانش آموخته کارشناسی مدیریت فرهنگی، دارای نشان درجه ۲ هنری در رشته کارگردانی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

وی کارگردانی نمایش‌های دریادلان، قهقرا، نامیرا، هیس، داستانک و… تهیه‌کنندگی نمایش‌های بابا آدم، اسب، خسیس، چه کسی سهراب را کشت، داستان های میان رودان، مگس و… را در پرونده فعالیت هنری دارد.

شفیعی در چند دوره از جشنواره تئاتر فجر نیز موفق به دریافت عنوان بهترین کارگردانی بخش تئاتر خیابانی شده است.

چهل و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با دبیری مهدی حامدسقایان بهمن ماه امسال برگزار می‌شود.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار