رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲
  • السبت ۱۵ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Saturday 30 September

مجری برنامه های معارفی سیما از برقراری روزانه چند ارتباط زنده و مستقیم برای تلویزیون و شبکه های استانی خبر داد و تاکید کرد : امسال در کربلای معلی و استودیوی تلویریونی با چشم انداز منحصر به فرد مستقر هستیم. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، سیدکاظم احمدزاده مجرى برنامه هاى […]

مجری برنامه های معارفی سیما از برقراری روزانه چند ارتباط زنده و مستقیم برای تلویزیون و شبکه های استانی خبر داد و تاکید کرد : امسال در کربلای معلی و استودیوی تلویریونی با چشم انداز منحصر به فرد مستقر هستیم.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، سیدکاظم احمدزاده مجرى برنامه هاى معارفى سیما گفت: روزانه ما چندین ارتباط مستقیم برقرار می کنیم و تصاویر ارسالى از طریق شبکه های استانی پخش مى شود.وى ادامه داد: ما قبل از اربعین هم برنامه های آموزشی در خصوص رعایت نکات لازم برای پیاده روی اربعین را از این استودیو تولید و از انتن شبکه آموزش پخش کرده ایم.

احمدزاده درباره موقعیت منحصر بفرد این استودیوى روباز مشرف به بین الحرمین گفت: ما در فضایی که ستاد بازسازی عتبات عالیات در اختیار موکب ما گذاشته است، مستقر هستیم که چشم انداز منحصر به فردی را از حرم امام حسین (ع) و ابوالفضل عباس(ع) را به بینندگان تقدیم می کند.

صحاف مسئول موکب رسانه اى معلى واقع در صحن عقیله کربلاى معلى گفت: هر تصویری که از این فضای معنوی گرفته می شود می تواند برای جاماندگان کربلا حس و حال زیارت را تداعی کند و به نوعی زیارت نیابتی باشد.

وی خاطرنشان کرد: وظیفه رسانه علاوه بر آموزش، اطلاع رسانی این است که یک ارتباط دلی هم برای بینندگان خود فراهم کند.
اربعین و عاشورا هیچ وقت برای مردم تکراری نمی شود.

صحاف گفت: ما در این جا شاهد صحنه های بکر و احساس های لطیف زائران امام‌حسین (ع) هستیم. یکی از بینندگان برنامه به ما گفت که تاکنون موفق به زیارت امام حسین(ع) مشرف نشدم اما به واسطه این برنامه می تواند هر شب نیابتی حرم اباعبدالله (ع) را زیارت کند.

وى با اشاره به ۴ ساعت ارتباط زنده در روز با شبکه هاى استانى صداوسیما از این استودیو گفت: علاوه بر شبکه اموزش که از اوایل محرم برنامه داشته، در ایام منتهى به اربعین این قاب تماشایى را در دیگر شبکه هاى سیما نیز به نمایش خواهیم گذاشت.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار