رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
  • الجمعة ۷ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Friday 22 September

اولین تصویر آزاده صمدی و روزبه حصاری در فیلم تازه مجید توکلی به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی فیلم؛ مجید توکلی کارگردان سینما که فیلم سینمایی «عروسی مردم» را روی اکران دارد، این روزها مشغول ادامه تولید فیلم سینمایی «عزیز» است. «عزیز» یک ملودرام اجتماعی و در فضایی متفاوت نسبت به دو […]

اولین تصویر آزاده صمدی و روزبه حصاری در فیلم تازه مجید توکلی
به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی فیلم؛ مجید توکلی کارگردان سینما که فیلم سینمایی «عروسی مردم» را روی اکران دارد، این روزها مشغول ادامه تولید فیلم سینمایی «عزیز» است.
«عزیز» یک ملودرام اجتماعی و در فضایی متفاوت نسبت به دو فیلم قبلی توکلی است که به قلم «جمیله دارالشفایی» نوشته شده و میثم مولایی تدوین آن را بر عهده دارد.
در فیلمبرداری عزیر که در گیلان و شهرهای اطراف رشت انجام شده آزادی صمدی، روزبه حصاری، بهمن صادق‌حسنی، رضا عباسی، شیرین محسنی، عقیق بلوری  و فاطمه محمدی مقایل دوربین رفتند.
در فیلم عزیز کیوان مقدم به عنوان (مدیر هنری)، محسن حسینی (مدیر فیلمبرداری)، علیرضا علویان (طراحی و ترکیب صدا)، عباس عباسی (طراح گریم)، میثم مولایی (تدوین)، کامران کیان‌ارثی (مدیر صدابرداری)، بابک صالح (طراح صحنه)، هدی میرزایی (طراح لباس)، سینا بیگی (برنامه‌ریز و دستیار اول کارگردان)، جواد رمضانی (مدیر تولید)، رویا بابابیگی (منشی صحنه)، کوروش جوان ( عکاس) و محمدرضا جعفری (جانشین تولید) حضور دارند.
«عزیز» به تهیه‌کنندگی مشترک سیدعلی احمدی و مجید توکلی تولید شده است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار