رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
  • الأحد ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Sunday 1 October

مستند «در اعماق قلب تگزاس» با گویندگی ۱ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از هنرصدا، این مستند محصول آمریکا در سال ۲۰۲۲ بوده و قرار است از شبکه پنج سیما پخش شود.مدیر دوبله این مستند منوچهر […]

مستند «در اعماق قلب تگزاس» با گویندگی ۱ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از هنرصدا، این مستند محصول آمریکا در سال ۲۰۲۲ بوده و قرار است از شبکه پنج سیما پخش شود.مدیر دوبله این مستند منوچهر زنده دل است.

خلاصه روایت این مستند از این قرار است که: طبیعت و حیات‌وحش تگزاس شاید در نگاهی اجمالی زیبا نباشد، اما این منطقه دارای یکی از خارق‌العاده‌ترین گونه‌های جانوری است که در دنیا نظیر آن وجود ندارد. به ماهی‌های کور غارها، شیرهای کوهی، گاومیش‌های کوهان دار، و داستان تا مرز انقراض رفتن آنها پرداخته می‌شود.

از لحاظ زیباشناختی با مستندی از حیات‌وحش روبرو هستیم که بسیار خوش‌ساخت است. سطح کارگردانی و روایت مستند بسیار بالا و خوب است و دیدی هنرمندانه در آن وجود دارد. اطلاعات جالب و متنوعی نیز از نحوه‌ی زیست جانوران جنگلی داده می‌شود و به این لحاظ بُعد اطلاعاتی آن نیز برای بیننده علاقه مند مفید و جالب توجه است. همچنین به حیواناتی پرداخته می‌شود که حالتی منحصر به فرد و قابل توجه برای دوست‌داران طبیعت دارند، حیواناتی که شاید نمونه‌های آن را در جای دیگری ندیدیم، برای مثال ماهی سرسوسماری. فیلم نامزد ۴ جایزه در جشنواره های مختلف آمریکایی شده است.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص (مشخص شدن شبکه ی پخش کننده)، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی پنج، برای مخاطبان پخش شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار