رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲
  • الجمعة ۱۴ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Friday 29 September

فیلم کوتاه «تلویزیون» به نویسندگی و کارگردانی مصطفی تشکری آماده نمایش و پخش بین‌الملل شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه ای پروژه، فیلم کوتاه «تلویزیون» به تهیه کنندگی مشترک مصطفی تشکری  و رضا کاظمی با نویسندگی و کارگردانی مصطفی تشکری پس از پایان مراحل پس از تولید آماده نمایش و حضور […]

فیلم کوتاه «تلویزیون» به نویسندگی و کارگردانی مصطفی تشکری آماده نمایش و پخش بین‌الملل شد.
به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه ای پروژه، فیلم کوتاه «تلویزیون» به تهیه کنندگی مشترک مصطفی تشکری  و رضا کاظمی با نویسندگی و کارگردانی مصطفی تشکری پس از پایان مراحل پس از تولید آماده نمایش و حضور در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی شد.


«تلویزیون» قصه دختر بچه‌ای مشرف به سن بلوغ است که بعد از دست دادن تلویزیون خانه‌شان وارد چالش‌های جدیدی از زندگی می‌شود و به بلوغی زودرس می‌رسد.
بهار نوحیان، هیلدا کردبچه، ایرج تدین، سهیلا آقایی و بهروز خورسندیان بازیگران این فیلم کوتاه هستند.
از دیگر عوامل این اثر عبارتند از مدیر فیلمبرداری: حمیدرضا رضایی، مشاور کارگردان: سینا فراهانی، دستیار کارگردان: مارال شکری، مجری طرح و برنامه‌ریز: سیاوش درستکار، صدابردار: علی فیضی، طراح گریم: بابک کشن فلاح، منشی صحنه: رضا بقایی، طراح صحنه و لباس: پروا نریمانی، مدیر تولید: سعید ملکی، عکاس: عباس بغدادی و روابط عمومی و مشاور رسانه: نگار امیری.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار