رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
  • الأحد ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Sunday 1 October

«نشان ارادت» امروز میزبان لطیفه گودرزی یکی از گویندگان خبری و مجری جوان کشورمان خواهد بود. به گزارش سینماخانه و به نقل از هنرصدا، بیست و سومین قسمت برنامه «نشان ارادت»، امروز یکشنبه ۱۲شهریورماه میزبان لطیفه گودرزی یکی از گویندگان خبری و مجری جوان کشورمان خواهد بود. لطیفه گودرزی یکی از مجریان و گویندگان جوان بخش […]

«نشان ارادت» امروز میزبان لطیفه گودرزی یکی از گویندگان خبری و مجری جوان کشورمان خواهد بود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از هنرصدا، بیست و سومین قسمت برنامه «نشان ارادت»، امروز یکشنبه ۱۲شهریورماه میزبان لطیفه گودرزی یکی از گویندگان خبری و مجری جوان کشورمان خواهد بود. لطیفه گودرزی یکی از مجریان و گویندگان جوان بخش های خبری صدا و سیماست که فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۸۴ با برنامه «سیمای نور» شبکه دو آغاز کرد و ۱۹ دی سال ۱۳۸۵ نخستین اجرای زنده او در برنامه «دخترانه» شبکه اول سیما روی آنتن رفت.

وی تا اردیبهشت سال ۱۳۸۶ با گروه خانواده همکاری داشت و بعد از پشت سر گذاشتن تست‌های متعدد وارد عرصه گویندگی خبر شد. او علاوه بر گویندگی بخش اخبار جوانه‌ها، در بخش «خبر علمی- فرهنگی و هنری شبکه چهار» به عنوان دبیر خبر مشغول به کار است.

این بانوی مجری و گوینده جوان کشورمان، با حضور در بیست و سومین قسمت برنامه که یکشنبه دوازدهم شهریور روانه آنتن می‌شود، از خاطرات و ارادتش به سید و سالار شهیدان مطالب جالب و جذابی بیان می‌کند.

برنامه «نشان ارادت» کاری از گروه معارف اسلامی شبکه دو سیما با همکاری ستاد بازسازی عتبات عالیات است که تهیه‌کنندگی آن را پویان هدایتی به عهده دارد.

این برنامه هر روز ساعت ۱۷:۱۰ روانه آنتن شده و بازپخش آن ساعات ۴:۲۰ صبح و ۱۳:۱۵ روز بعد خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار