رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
  • الجمعة ۱۲ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Friday 19 July

فیلم کوتاه «په‌ژار» به نویسندگی و کارگردانی سهیل پریانی، پس از اتمام مراحل فنی آماده‌ی حضور در جشنواره های داخلی و خارجی شد. به نقل از مشاور رسانه‌ای، فیلم کوتاه «په‌ژار» به نویسندگی و کارگردانی سهیل پریانی و تهیه کنندگی مهران مهیمن، سهیل پریانی و انجمن سینمای جوان-دفتر کرمانشاه پس از اتمام مراحل فنی آماده‌ی […]

فیلم کوتاه «په‌ژار» به نویسندگی و کارگردانی سهیل پریانی، پس از اتمام مراحل فنی آماده‌ی حضور در جشنواره های داخلی و خارجی شد.

به نقل از مشاور رسانه‌ای، فیلم کوتاه «په‌ژار» به نویسندگی و کارگردانی سهیل پریانی و تهیه کنندگی مهران مهیمن، سهیل پریانی و انجمن سینمای جوان-دفتر کرمانشاه پس از اتمام مراحل فنی آماده‌ی حضور در جشنواره های داخلی و خارجی شد.

محمد امیری و محمدطاها امیری در این فیلم که روایت‌گر افسانه‌ای محلی با اقتباس از داستان کوتاه مداد اثر استاد داریوش غریب زاده است، به ایفای نقش پرداخته‌اند.

از دیگر عوامل فیلم کوتاه «په‌ژار» می‌توان به فیلمبردار: حیدر حجت؛ تدوین: سعید امیری فرد؛ طراح صدا و صداگذاری: محمدحسین کریمی؛ موسیقی: سپهر و فرمهر عنایت‌ زاده؛ صدابردار: سعید امیری فرد؛ طراح صحنه و لباس: ساحل امیری؛ سرپرست گروه کارگردانی: امیرحسین مهماندوست؛ دستیار کارگردان: سوگند رضایی؛ منشی صحنه: پریا معظمی؛ اصلاح رنگ و نور: امیر خوبی سرشت؛ مدیر تولید: محمدحسین کریمی؛ مشاور رسانه‌ای: سیدمحمدصادق سیادت؛ عکاس: مجید اسماعیلی و طراح لوگو و پوستر: علی اقتصاد اشاره کرد.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار