رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲
  • السبت ۱۵ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Saturday 30 September

مستند «ماجراجویی های قهرمانانه با برتی گرگوری» با گویندگی ۸ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند محصول آمریکا در سال ۲۰۲۲ بوده و قرار است از شبکه چهار پخش شود.مدیر دوبله […]

مستند «ماجراجویی های قهرمانانه با برتی گرگوری» با گویندگی ۸ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند محصول آمریکا در سال ۲۰۲۲ بوده و قرار است از شبکه چهار پخش شود.مدیر دوبله این مستند کسری کیانی است. دانیال الیاسی، محمد تنهایی، علی اصغر نیک رضایی، مسعود سلطانی، محمد صادقیان، رامین کاملی، نسرین کوچک خانی و کسری کیانی صداپیشه های این اثر بودند.

خلاصه روایت این مستند از این قرار است که برتی گرگوری به عنوان جستجوگر و کاوشگر، به دیدنی‌ترین و کشف نشده ترین مناطق چهار گوشه جهان سفر می کند. از تلاش برای ثبت دیوانگی‌های نهنگی غول پیکر و تلاش برای فیلمبرداری از شیرها هنگام نبرد در برابر مهیب‌ترین دشمنان خود تا دنبال کردن عقاب‌های تاجدار آفریقایی هنگام شکار.

این مجموعه کاملاً ماجراجویانه و اکتشافی با بالاترین استانداردهای روز مستندسازی حیات وحش ساخته شده و از ریتم و تصاویر جذاب و تماشایی برخوردار است طوری که قطعاً ساختار و محتوای آن برای تمام مخاطبان به ویژه دوستداران آثار حیات وحش جذاب و دیدنی خواهد بود.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل و شبکه‌ی چهار سیما مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص (مشخص شدن شبکه ی پخش کننده)، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی  چهار سیما، برای مخاطبان پخش شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار