رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 21 خبر


  • پنجشنبه ۶ مهر ۱۴۰۲
  • الخميس ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Thursday 28 September

فیلم کوتاه «تریپلکس» ساخته علی کیان‌ارثی برای حضور در شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ترسناک Spooky Empire امریکا انتخاب شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه‌ای، فیلم کوتاه «تریپلکس» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی علی کیان‌ارثی با فیلمنامه‌ای از مریم بحرالعلومی  در سیزدهمین حضور جهانی خود برای رقابت در بخش فیلم‌های ترسناک روانشناختی (Psychological […]

فیلم کوتاه «تریپلکس» ساخته علی کیان‌ارثی برای حضور در شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ترسناک Spooky Empire امریکا انتخاب شد.
به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه‌ای، فیلم کوتاه «تریپلکس» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی علی کیان‌ارثی با فیلمنامه‌ای از مریم بحرالعلومی  در سیزدهمین حضور جهانی خود برای رقابت در بخش فیلم‌های ترسناک روانشناختی (Psychological Horror) شانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ترسناک Spooky Empire امریکا انتخاب شد.
این جشنواره که به بزرگ‌ترین مقصد فرهنگی سینمای وحشت در امریکا بدل شده است، ۲۷ تا ۲۹ اکتبر ۲۰۲۳ (۵ تا ۷ آبان ۱۴۰۲) در شهر اولاندو ایالت فلوریدای امریکا به صورت سالانه و با حضور بیش از ۲۰هزار مخاطب و سینماگران ژانرهای خاص از سراسر دنیا برگزار می‌شود.
غزال نظر، سیداحمد حسینی، یاسمن ترابی، مینو آذرمگین، بازیگران «تریپلکس» هستند و دپارتمان جهانی گروه فیلمسازی بحرفیلم، پخش بین‌المللی آن را بر عهده دارد.


عکاس: محمد گل‌محمدی

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار