رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲
  • الجمعة ۱۴ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Friday 29 September

رادیو نمایش سریال رادیویی «مظنونین همیشگی»  که روایتی شنیدنی از نفود به سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی است به روی آنتن می برد. به گزارش سینماخانه و به نقل از هنرصدا، سریال «مظنونین همیشگی» بر اساس رمان « خانه عنکبوت » مجموعه‌ای چهار جلدی به قلم صالح مرسی(از نیروهای دستگاه اطلاعات مصر در زمان جمال عبدالناصر […]

رادیو نمایش سریال رادیویی «مظنونین همیشگی»  که روایتی شنیدنی از نفود به سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی است به روی آنتن می برد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از هنرصدا، سریال «مظنونین همیشگی» بر اساس رمان « خانه عنکبوت » مجموعه‌ای چهار جلدی به قلم صالح مرسی(از نیروهای دستگاه اطلاعات مصر در زمان جمال عبدالناصر یکی از پرفروش ترین کتاب ها در جهان عرب است. نویسنده در این مجموعه توام با داستان‌های واقعی و مستند، به موضوع نفوذ در موساد می‌پردازد.
«مظنونین همیشگی» به نویسندگی سیمین بنایی،کارگردانی فریدون محرابی،تهیه کنندگی ژاله محمدعلی،افکتوری نرگس موسی پور ، صدابرداری محمدرضا محتشمی و با هنرمندی محسن بهرامی، نوشین حسن‌زاده، بهادر ابراهیمی، فریبا طاهری، فرید قبادی، قربان نجفی، ماکان رضایی‌پور، امیرارسلان فروردین، محمد رضاعلی، محمدسعید سلطانی، حمید یزدانی، محمدرضا قلمبر، عباس توفیقی، شیما جانقربان، مهدی نمینی‌مقدم، فریدون محرابی از ۱۸ شهریور ساعت ۲۳:۳۰ به روی آنتن رادیو نمایش می رود و ساعت ۵:۳۰ روز بعد تکرار آن است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار