رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 20 خبر


  • شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲
  • السبت ۲۶ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Saturday 9 December

دومین قسمت درام ترسناک و دلهره آور «لبخند» در دستور کار تهیه‌کنندگانش قرار گرفته است. مدیران کمپانی پارامونت رسما خبر ساخت قسمت تازه این فیلم پرفروش را اعلام کردند. با آنکه هنوز کلید فیلمبرداری این درام ترسناک زده نشده، زمان اکران عمومی آن مشخص شده است. «لبخند۲» برای تاریخ ۱۸ اکتبر سال ۲۰۲۴، آماده نمایش […]

دومین قسمت درام ترسناک و دلهره آور «لبخند» در دستور کار تهیه‌کنندگانش قرار گرفته است.

مدیران کمپانی پارامونت رسما خبر ساخت قسمت تازه این فیلم پرفروش را اعلام کردند.

با آنکه هنوز کلید فیلمبرداری این درام ترسناک زده نشده، زمان اکران عمومی آن مشخص شده است. «لبخند۲» برای تاریخ ۱۸ اکتبر سال ۲۰۲۴، آماده نمایش عمومی می‌شود.

از آنجا که اتحادیه بازیگران آمریکا هنوز در اعتصاب به سر می‌برد، فعلا زمان شروع کار فیلمبرداری «لبخند۲» مشخص نیست. مدیران پارامونت اطلاعاتی درباره قسمت تازه منتشر نکرده‌اند و کسی چیزی درباره داستان و کاراکترهای آن نمی‌داند.

این در حالی است که معلوم نیست آیا فیلمنامه آن نوشته شده یا اینکه پارامونتی‌ها هنوز فیلمنامه‌ای هم در دست ندارند.

داستان قسمت اول فیلم درباره جادوی مرموزی بود که از یک سری بیمار به افراد دیگر منتقل می‌شود. این بیماری لبخند تلخ و مرموزی است که قربانیان به لب دارند و آنرا به قربانی بعدی منتقل می‌کنند. با انتقال این لبخند مرگ‌آور، قربانی تازه در مقابل قربانی بعدی خودش را از بین می‌برد و زمینه را برای مرگ خودخواسته قربانی بعدی فراهم می‌کند.

قسمت اول این فیلم سال گذشته به روی پرده سینماها رفت و در کمال حیرت تحلیلگران اقتصادی سینما، توانست به فروش خیره کننده ۲۱۷ میلیون دلاری دست پیدا کند. ۱۰۶ میلیون دلار از این رقم، اختصاص به جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی دارد.

این فروش کلان در حالی نصیب «لبخند» شد که تهیه‌کنندگانش برای تولید آن، تنها ۱۷ میلیون دلار هزینه صرف کرده بودند. پارکر فین کارگردان نسخه اصلی، آنرا براساس طرح اورجینالی از خودش جلوی دوربین برد.

او برای کارگردانی قسمت دوم هم پشت دوربین این درام ترسناک و پررمز و راز خواهد رفت. فین مدتی قبل اعلام کرد چندین طرح و داستان خوب در رابطه با خط اصلی فیلم بلاک باستر خود دارد که می‌خواهد به تدریج فیلمنامه تمام آنها را بنویسد. این فیلمساز بعد از اعلام خبر ساخت «لبخند۲» توسط مدیران پارامونت، اظهارنظری درباره این خبر نکرده است.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار