رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 20 خبر


  • شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲
  • السبت ۲۶ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Saturday 9 December

به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه ای؛ ویلما الس بازیگر آلمانی تبار فیلم در حال اکران «هولیا»، با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرام خود از مردم ایران خواست تا این کمدی فانتزی را در کنار خانواده تماشا کنند و از آن لذت ببرند. این بازیگر، مدل و طراح لباس آلمانی معروف سینما […]

به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه ای؛ ویلما الس بازیگر آلمانی تبار فیلم در حال اکران «هولیا»، با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرام خود از مردم ایران خواست تا این کمدی فانتزی را در کنار خانواده تماشا کنند و از آن لذت ببرند.

این بازیگر، مدل و طراح لباس آلمانی معروف سینما و تلویزیون ترکیه، در کنار هولیا دیکن، هنرمند ترکیه ای، دو بازیگر خارجی کمدی «هولیا» به کارگردانی مرتضی آتش زمزم هستند که بعد از یک هفته اکران در سینماهای سراسر کشور، فروش آن از مرز یک میلیارد و ششصد میلیون تومان گذشته است.

ویلما الس که تلاش دارد در این ویدئو با زبان فارسی با مخاطبان صحبت کند، همچنین عنوان کرده به دلیل نزدیک بودن زمان به دنیا آوردن فرزندش، امکان حضور در ایران و تماشای فیلم «هولیا» در کنار تماشاگران را ندارد.

او همچنین برای علی انصاریان، دیگر بازیگر اصلی فیلم «هولیا» آرزوی آمرزش کرده است.

بینندگان ایرانی، این بازیگر را با نقش کارولین در سریال ترکیه ای «روزی روزگاری» به خاطر می آورند.

در این فیلم موزیکال ۹ ترانه توسط محمدرضا هدایتی و زنده یاد علی انصاریان اجرا شده است.

پوریا پورسرخ، محمد رضا هدایتی، مریم امیر جلالی، بهراد خرازی و (با حضور) محمد فیلی و افشین سنگ چاپ، مجید شهریاری، شراره رخام، شیوا خسرو مهر، شیوا طاهری، مهدی امینی، علی کوچولو، مهدی حسینی، مریم نقیب، هدی استواری، شیما جوهری و مسعود حقی بازیگران این فیلم هستند و هولیا دیکن بازیگر ترکیه ای هم در این فیلم بازی داشته اند.

«هولیا» به تهیه کنندگی مرحوم ایرج تقی پور و مرتضی آتش زمزم تولید شده است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار