رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲
  • الإثنين ۲۸ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Monday 11 December
  • شنبه 8 مهر 1402 - 15:57
  • کد خبر : 132583
  • تئاتر
  • چاپ خبر : «بک تو بلک» با ۶ میلیارد تومان فروش پایان یافت

آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش‌های به صحنه رفته در مجموعه تئاترشهر تا هفتم مهرماه مشخص شد و «بک تو بلک» با فروش حدود ۶ میلیارد تومان و ۶۴ اجرا در این مجموعه پایان یافت. به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش‌های تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی، سایه و کارگاه […]

آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش‌های به صحنه رفته در مجموعه تئاترشهر تا هفتم مهرماه مشخص شد و «بک تو بلک» با فروش حدود ۶ میلیارد تومان و ۶۴ اجرا در این مجموعه پایان یافت.

به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش‌های تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی، سایه و کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر تا پایان روز جمعه – هفتم مهرماه ۱۴۰۲ اعلام شد.

نمایش «بک تو بلک» به کارگردانی سجاد افشاریان که از ۲۶ مردادماه در تالار اصلی با ظرفیت ۵۷۹ تماشاگر و قیمت بلیت ۲۰۰، ۱۵۰ و ۱۰۰ هزار تومان اجرای خود را آغاز کرده با مجموع ۶۴ اجرا و میزبانی از ۳۵ هزار و ۱۹۴ مخاطب (با احتساب بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) پنج میلیارد و ۶۵۶ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان فروش داشته است.

نمایش «سوسمار» به کارگردانی رحمت امینی نیز که از ششم شهریورماه اجرای خود در تالار چهارسو با ظرفیت ۱۳۲ نفر و قیمت بلیت ۱۲۰ هزار تومان آغاز کرده بود با مجموع ۲۳ اجرا و ۲هزار و ۱۹۲ تماشاگر به فروشی معادل ۲۱۴ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان دست پیدا کرد.

نمایش «در انتظار گودو» به کارگردانی مازیار لرستانی نیز که از شوم مهرماه اجرای خود در تالار چهارسو با ظرفیت ۱۳۲ نفر و قیمت بلیت ۱۳۰ هزار تومان آغاز کرده بود با مجموع پنج اجرا و ۴۳۶ تماشاگر به فروشی معادل ۲۷ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان دست پیدا کرد.

نمایش «هیدن» (پنهان) به کارگردانی کوروش شاهونه که سری دوم اجرای خود را از روز ۲۷ شهریورماه در تالار قشقایی با ظرفیت ۹۶ نفر و قیمت بلیت ۱۵۰ هزار تومان آغاز کرده، با ۶۹ (۲۰ اجرا در این سری و ۴۹ اجرا از قبل) اجرا توانسته ۶ هزار و ۴۴۰ تماشاگر (چهار هزار و ۵۸۶ تماشاگر از اجرای اول و یکهزار و ۸۵۴ از اجرای دوم) (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) جلب کند و به فروشی معادل ۷۵۲ میلیون و ۵۸۵ هزار تومان (۵۱۰ میلیون و ۱۸۵ هزار تومان از اجرای اول و ۲۴۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان از اجرای دوم تا جمعه- هفتم مهرماه) دست پیدا کند.

نمایش «کسی برای یک گوریل غمگین کاری نمی‌کند» به کارگردانی مجید شکری از روز جمعه(سوم شهریورماه) در تالار سایه با ظرفیت ۷۲ نفر و قیمت بلیت ۱۰۰ هزار تومان به صحنه رفت و با مجموع ۲۶ اجرا، توانسته یکهزار و ۳۳ تماشاگر را به سالن بکشاند و با فروشی معادل ۶۵ میلیون و ۳۰ هزار تومان به اجرای خود ادامه دهد.

همچنین نمایش «آوینیون» به کارگردانی حسن معینی از روز جمعه (سوم شهریورماه) در تالار سایه با ظرفیت ۷۲ نفر و قیمت بلیت ۱۱۰ هزار تومان اجرای خود را آغاز کرده و با مجموع ۲۵ اجرا، توانست یکهزار و ۳۳ تماشاگر جلب کند و فروشی معادل ۱۱۹ میلیون و ۲۱۸ هزار تومان داشته باشد.

نمایش «تفنگ‌های کارار» به کارگردانی بهروز سروعلیشاهی نیز که از ۲۶ شهریورماه در کارگاه نمایش با ظرفیت صندلی ۲۶ نفر، قیمت بلیت ۷۰ هزار تومان و مدت زمان ۶۵ دقیقه روی صحنه رفته است تا روز جمعه(هفتم مهرماه) با ۱۱ اجرا و جذب ۲۶۲ تماشاگر توانسته به فروش ۱۳ میلیون و ۳۷۰ هزار تومانی دست پیدا کند و تا ۱۴ مهرماه به اجرای خود ادامه دهد.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار