رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲
  • الإثنين ۲۸ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Monday 11 December

سری جدید پویانمایی «آقا معلم و بچه ها» ساخته مرکز صبا در فصل پاییز و بازگشایی مدارس، هر روز ساعت ۱۳:۴۵ از شبکه تلویزیونی پویا به نمایش در آمد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، سری ششم این مجموعه با محوریت روستا و محیط آموزشی آن در ۲۶ قسمت ۱۳ دقیقه […]

سری جدید پویانمایی «آقا معلم و بچه ها» ساخته مرکز صبا در فصل پاییز و بازگشایی مدارس، هر روز ساعت ۱۳:۴۵ از شبکه تلویزیونی پویا به نمایش در آمد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، سری ششم این مجموعه با محوریت روستا و محیط آموزشی آن در ۲۶ قسمت ۱۳ دقیقه ای  تولید و پخش شد.پویانمایی« آقا معلم و بچه ها» سعی دارد قصه ها و روایت های مشترکی که برای کودکان در طول زندگی رخ می دهد را به بهانه معرفی روستا برای کودکان بازگو کند و علاوه بر تعامل کودکان با یکدیگر به تعامل دانش آموزان با معلم به عنوان یک الگوی قابل رجوع نیز می پردازد.

در هر قسمت این مجموعه موضوعی انتخاب شده و با گفتمان دوطرفه معلم و شاگرد روایت می شود. قهرمان داستان این انیمیشن، معلمی است که محل رجوع تمام مشکلات بچه ها و فصل الخطاب روایت هاست.

مجموعه « آقا معلم و بچه ها» به سفارش مرکز پویانمایی صبا و به قلم هادی رحیمی به رشته تحریر درآمده و به تهیه کنندگی و کارگردانی داود حدیثی با تکنیک کات اوت برای گروه سنی کودک ساخته شده است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار