رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲
  • الأحد ۲۰ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Sunday 3 December

مستند «طرح آندینیا» با گویندگی ۱۸ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند در گونه مستند تحلیلی و سیاسی محصول ۲۰۱۵ انگلیس قرار است از شبکه افق سیما پخش شود.مدیر دوبله این […]

مستند «طرح آندینیا» با گویندگی ۱۸ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند در گونه مستند تحلیلی و سیاسی محصول ۲۰۱۵ انگلیس قرار است از شبکه افق سیما پخش شود.مدیر دوبله این مستند سیما رستگاران است. رضا آفتابی، ارغوان افراسیاب، آزاده اکبری، دانیال الیاسی، باران بهرامی، علی بیگ محمدی، محمدعلی دیباج، شهریار ربانی، علی اصغر نیک رضایی، ابوالفضل شاه بهرامی، ابراهیم شفیعی مهریار، پویا فهیمی، حسن کاخی، امیربهرام کاویانپور، امیرصالح کسروی، اسفندیار مهرتاش، بهمن هاشمی و سیما رستگاران صداپیشه های این اثر هستند.

در این مستند خواهیم دید: پس از مهاجرت گسترده یهودیان در اواخر قرن ۱۹ به آرژانتین، عده‌ای از تئوریسین‌های دنیا به این نکته اشاره کردند که تئودور هرتزل در تئوری صهیون دو منطقه را برای تاسیس کشور جعلی «اسرائیل» در نظر گرفته که عبارتند از فلسطین و پاتاگونیا و شاید این مهاجرت بزرگ دلیل بر این باشد که صهیونیست‌ها قصد تشکیل کشوری در پاتاگونیا را دارند. فیلم به بررسی این موضوع می‌پردازد.

مستند در مورد موضوع جنجالی قصد صهیونیست ها برای تأسیس کشوری یهودی در منطقه پاتاگونیا در آرژانتین و شیلی است که طی دهه های گذشته همواره بحث های زیادی را دامن زده است. فیلم تلاش دارد که جنبه های مختلف این موضوع را بررسی کند و نظرات موافق و مخالف را جویا شود و در نهایت اطلاعات لازم را در این زمینه به مخاطب ارائه دهد.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص (مشخص شدن شبکه ی پخش کننده)، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی افق، برای مخاطبان پخش شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار