رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲
  • الأحد ۲۰ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Sunday 3 December

مستند «زنده باد مرد اره ای» با گویندگی ۲۴ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند در گونه ورزشی محصول ۲۰۲۱ کانادا، قرار است از شبکه ورزش سیما پخش شود.مدیر دوبله این […]

مستند «زنده باد مرد اره ای» با گویندگی ۲۴ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند در گونه ورزشی محصول ۲۰۲۱ کانادا، قرار است از شبکه ورزش سیما پخش شود.مدیر دوبله این مستند بهروز علی محمدی است. شیلا آژیر، رضا الماسی، دانیال الیاسی، کریم بیانی، علی جلیلی باله، ارسلان جولایی، امیر حکیمی، منوچهر زنده دل، افشین زی نوری، لادن سلطان پناه، ابوافضل شاه بهرامی، محمد صادقیان، نغمه عزیزی پور، میلاد فتوحی، پویا فهیمی، امیربهرام کاویانپور، نسرین کوچک خانی، علی همت مومیوند، بهمن هاشمی، صنم نکواقبال، نیما نکویی فرد، حسین نورعلی، نازنین یاری و بهروز علی محمدی صداپیشه های این اثر بوده اند.

این مستند به زندگی ورزشی، خانوادگی و مرگ زودهنگام یکی از قهرمانان رشته‌ دوچرخه سواری کوهستان، استیوی اسمیت، می‌پردازد.

در این مستند به جزئیات زندگی و کارنامه حرفه ای استیوی اسمیت پرداخته می شود، ورزشکاری کانادایی که در رشته دوچرخه سواری کوهستانی دوران قهرمانی طلایی را پشت سر گذاشت. صحنه‌های ورزشی و جذابی از این مسابقات ارائه می‌شود. از نکات مثبت این مستند می‌توان به پرداختن به ورزشکاری اشاره کرد روحیه رقابت و قهرمانی دارد و از فقر و محرومیت به قهرمانی می رسد. فیلم می تواند برای دوستداران مستندهای ورزشی جذابیت خاص خود را داشته باشد.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص (مشخص شدن شبکه ی پخش کننده)، نسخه اصلی (مستر) را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی ورزش، برای مخاطبان پخش شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار