رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲
  • الأحد ۲۰ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Sunday 3 December

سری چهارم مجموعه مستند «سفرقند» با عنوان «ترس» از شنبه هشتم مهر روانه آنتن شبکه دو شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مجموعه یک برنامه‌ تلویزیونی است که بخش‌هایی از زندگی آدم‌های واقعی را دنبال می‌کند و روایت نوجوانان مستندسازی است که با راهنمایی و کمک مربی روحانی خود، […]

سری چهارم مجموعه مستند «سفرقند» با عنوان «ترس» از شنبه هشتم مهر روانه آنتن شبکه دو شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مجموعه یک برنامه‌ تلویزیونی است که بخش‌هایی از زندگی آدم‌های واقعی را دنبال می‌کند و روایت نوجوانان مستندسازی است که با راهنمایی و کمک مربی روحانی خود، حجت الاسلام سیدامیرحسین موسوی در پی پاسخ به سؤالات و شبهات نوجوانانه خود هستند.این مستند که تاکنون سه فصل آن از شبکه قرآن و معارف سیما روانه آنتن شده، پس از سفرنامه اربعین و سفر به عراق و صحبت از تفاوت‌ها در فصل اول؛ سفر به شیراز و گرامیداشت رفیق شهیدم در حادثه شاهچراغ در فصل دوم و سفر به بوشهر و روایت تاریخ شگرف این منطقه در فصل سوم، هم اکنون به تولید فصل چهارم پرداخته که با سفر به شمال و زندگی در جنگل به محتوای «ترس» خواهد پرداخت.
در این فصل از برنامه، اعضای گروه که علاقه‌مند به هیجان و موضوع ترس شده‌اند، به تجربه فیلم ترسناک، بازی‌های ترسناک، سر زدن به روستای جن‌زده و اتاق فرار مشغول شده‌اند. آقا سید، گروه نوجوانان را به تجربه یک حس باهیجان و ترس واقعی و البته فرصتی مناسب برای گفت‌وگو دعوت می‌کند و پیشنهاد سفر به جنگل و زندگی در جنگل را می‌دهد که با استقبال گروه مواجه می‌شود. در ادامه نوجوانان ضمن تجربه اتفاقات و پیشامدهای گوناگون، با مفاهیم مختلف ترس از نگاه دین و عقل آشنا می‌شوند.
مستند «سفرقند» کاری از شبکه قرآن و معارف سیما به تهیه‌کنندگی امین سلمان‌زاده و کارگردانی علی صالحی است که از شنبه ۸ مهر به مدت ۵ روز ساعت ۱۷:۲۰ از شبکه دو روانه آنتن خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار