رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 24 خبر


  • سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
  • الثلاثاء ۱۵ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Tuesday 28 November

مستند «توتان خامون» با گویندگی ۱۶ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند در گونه مستند علمی، محصول ۲۰۲۲ آمریکا قرار است از شبکه چهار سیما پخش شود.مدیر دوبله این مستند امیرصالح […]

مستند «توتان خامون» با گویندگی ۱۶ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند در گونه مستند علمی، محصول ۲۰۲۲ آمریکا قرار است از شبکه چهار سیما پخش شود.مدیر دوبله این مستند امیرصالح کسروی است. بابک اشکبوس، ارغوان افراسیاب، آزاده اکبری، محمد تنهایی، زویا خلیلی آذر، لادن سلطان پناه، زهرا سوهانی، شایان شامبیاتی، ابوالفضل شاه بهرامی، میلاد فتوحی، پویا فهیمی، اکبر منانی، علیرضا ناصحی، صنم نکواقبال، حسین نورعلی و امیرصالح کسروی صداپیشه های این اثر بوده اند.

این مجموعه به مناسبت صدمین سالگرد کشف مقبره پادشاه توت خامون، یکی از فراعنه مشهور مصر باستان ساخته شده است.

در این مستند متخصصان باستان شناسی به رازها و پرسش های بی پاسخ درباره زندگی فرعون نامدار مصر می پردازند و ابعاد مهم زندگی او را واکاوی می کنند. در عین حال به لحاظ فنی با اثری خوش ساخت و قاب های زیبا طرف هستیم که مخاطب علاقمند موضوع خودش را، به خاطر اطلاعات جدید و ریتم مناسب جذب می کند.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل و شبکه‌ی چهار سیما، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص (مشخص شدن شبکه ی پخش کننده)، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی  چهار سیما، برای مخاطبان پخش شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار