رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲
  • الأحد ۲۰ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Sunday 3 December

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی، فیلم سینمایی «هتل» به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه‌کنندگی محمد شایسته از چهارشنبه ۵ مهرماه اکران خود را توسط پخش شایسته فیلم در سینماها آغاز کرده. این فیلم یک کمدی مفرح و روایتی از یک هتل پرماجرا با حضور مهمان‌های ناخوانده است و در خلاصه داستان […]

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی، فیلم سینمایی «هتل» به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه‌کنندگی محمد شایسته از چهارشنبه ۵ مهرماه اکران خود را توسط پخش شایسته فیلم در سینماها آغاز کرده.
این فیلم یک کمدی مفرح و روایتی از یک هتل پرماجرا با حضور مهمان‌های ناخوانده است و در خلاصه داستان آن آمده است: کی بهشت رو ول می‌کنه بره جهنم؟!

«هتل» روایت یک هتل پرماجرا و مهمان‌های ناخوانده‌اش است که پس از ورود دو مرد و چهار زن، موقعیت‌های چالش برانگیزی را رقم می‌زند. در خلاصه داستان این فیلم آمده: «کی بهشت رو ول می‌کنه بره جهنم؟!…»
پژمان جمشیدی و محسن کیایی زوج اصلی این فیلم را تشکیل می‌دهند و ریما رامین‌فر، صدف اسپهبدی، مه‌لقا باقری، غلامرضا نیکخواه، مریم وحید زاده، فرزانه قاسم‌زاده، جواد پولادو سام نوری نیز در آن نقش آفرینی می‌کنند.


طراح لوگو: عرفان بهکار
طراح‌ پوستر: نسیم گرجی

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار