رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 24 خبر


  • سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
  • الثلاثاء ۱۵ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Tuesday 28 November

سریال «افسانه جومونگ» براساس درخواست مکرر مخاطبان برای پخش، این سریال جایگزین سریال «امپراطور اشک ها» می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، سریال کره ای «افسانه جومونگ» در سال های ۲۰۰۶ – ۲۰۰۷ پخش شد. داستان سریال حول زندگی جومونگ می گذرد، موضوع شکست دودمان گوجوسان از امپراتوری هان […]

سریال «افسانه جومونگ» براساس درخواست مکرر مخاطبان برای پخش، این سریال جایگزین سریال «امپراطور اشک ها» می شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، سریال کره ای «افسانه جومونگ» در سال های ۲۰۰۶ – ۲۰۰۷ پخش شد. داستان سریال حول زندگی جومونگ می گذرد، موضوع شکست دودمان گوجوسان از امپراتوری هان است. امپراتوری هان با بهره‌گیری از سلاح‌های فولادین در حدود ۱۰۸ سال قبل از میلاد، گوجوسان را شکست داده و مردم این امپراتوری عظیم آواره شده و با بی‌رحمی توسط سواره‌نظام آهنین قتل‌عام و شکنجه می‌شوند.

سریال «افسانه جومونگ» هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۹۰ دقیقه پخش و روز بعد ساعات ۱، ۷ و ۱۳ بازپخش خواهد شد.

سریال«اسارت»  از ۱۲ مهر ماه  همزمان با سالگرد حمله انگلستان به افغانستان برای پخش از شبکه تماشا در نظر گرفته شده است و  این سریال که جایگزین مجموعه تلویزیونی« مامور انتقال »می شود.

داستان سریال درباره سرباز سابق نیروهای ویژه بریتانیا به نام شاون امری است. او پس از تبرئه شدن از جنایات جنگی در افغانستان به لندن باز می گردد، اما پس از مدتی درگیر ماجرای مشکوک می شود.

هالیدی گرینجر، کالوم ترنر، لورا هادوک، بن مایلز، پل ریتر، لیا ویلیامز، سوفیا براون، ران پرلمن و … در این سریال بازی کرده اند.

سریال«اسارت» هر شب ساعت ۲۳ پخش و در ساعات ۱۷،۱۱،۵ باز پخش می شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار