رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲
  • الأربعاء ۱۶ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Wednesday 29 November
همزمان با سالگرد درگذشت فتحعلی اویسی؛

فیلم سینمایی «بله برون» نمایش داده می شود

شبکه نمایش همزمان با سالگرد درگذشت فتحعلی اویسی بازیگر پیشکسوت، فیلم «بله برون» را پخش می کند. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، فیلم سینمایی «بله برون» به کارگردانی داوود موثقی چهارشنبه  ۱۲ مهر ساعت ۱۹ روی آنتن می رود.جمشید مشایخی، ثریا قاسمی، فتحعلی اویسی، سیروس گرجستانی و خسرو امیرصادقی در […]

شبکه نمایش همزمان با سالگرد درگذشت فتحعلی اویسی بازیگر پیشکسوت، فیلم «بله برون» را پخش می کند.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، فیلم سینمایی «بله برون» به کارگردانی داوود موثقی چهارشنبه  ۱۲ مهر ساعت ۱۹ روی آنتن می رود.جمشید مشایخی، ثریا قاسمی، فتحعلی اویسی، سیروس گرجستانی و خسرو امیرصادقی در این فیلم بازی کرده اند.

«بله برون» داستان آقا عزت پیرمرد ۷۰ ساله ای است که در روزهای باقی مانده عمرش تصمیم میگیرد که اموالش را بین سه دختر و دامادش تقسیم کند اما در شبی که دامادهایش برای تقسیم ارث دور هم جمع شده اند درگیری بین آنها رخ می دهد و…

فتحعلی اویسی، بازیگر پیشکسوت کشورمان متولد ۲۱ دی ۱۳۲۴ بود که در ۱۳ مهر ۱۴۰۰ در سن ۷۵ سالگی به دلیل سکته مغزی در بیمارستان درگذشت.

گفتنی است، فیلم سینمایی «بله برون» چهارشنبه شب ساعت ۱۹ پخش می‌شود و بازپخش آن روز پنجشنبه ساعت‌های ۸ صبح و ۱۳ ظهر خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار